'Koniec Lata Party' z EUFORIĄ DŹWIĘKU zapowiada się niezwykle atrakcyjnie! I wcale nie mamy na myśli faktu, że impreza kosztuje 0 zł! 1 UserComments

Na koniec lata: EUFORIA DŹWIĘKU z 4 zagranicznymi gwiazdami!

Artykuł dodano: 12 sierpnia 2018, godz. 13:10
Odsłony: 1654x
'Koniec Lata Party' z EUFORIĄ DŹWIĘKU zapowiada się niezwykle atrakcyjnie! I wcale nie mamy na myśli faktu, że impreza kosztuje 0 zł!

To oczywiście też istotna informacja, ale skupmy się na line-upie - wygląda jak zupełnie solidny line-up fajnego festiwalu albo halowego eventu. Właściwie każdy z ogłoszonych wykonawców zachęca do tego, by 24 i 25 sierpnia szaleć w Gorzowie!

Tym bardziej, że dawno nie mieliśmy dużej imprezy z artystami sięgającymi po połamane, breakbeatowe rytmy - Moguai od takich właśnie zaczynał i podbijał publikę na Mayday,  duet Stanton Warriors do dzisiaj wierny jest porywającym brejkom (i należy do światowej czołówki w tej materii!), poza tym niewykluczone, że podobne klimaty pojawią się w secie znanego z kultowego klasyka 'Loneliness' Tomcrafta (oraz na pewno u Cherry'ego).
Jest też gratka dla tych, którzy lubią bawić się przy aktualnie popularnych na świecie przebojach - duet Filatov & Karas na pewno zagra Wam swoją wersję 'Tell it to my heart' czy 'Don't be so shy'. 

'Wyobraźcie sobie scenę w plenerze, potężne nagłośnienie, multimedia, pirotechnikę sceniczną, legendy - wielkie, europejskie nazwiska tanecznej muzyki elektronicznej, tysiące uśmiechniętych ludzi i najlepszy klimat Euforii Dźwięku, który nieprzerwanie, wspólnie z Wami tworzymy od 11 lat!EUFORIA DŹWIĘKU 'KONIEC LATA PARTY' 2018:

LINE UP:

24.08 piątek:

▲ Filatov & Karas live (RU)
▲ DJ Inox (PL)

25.08 sobota:

▲ MOGUAI (DE)
▲ Stanton Warriors (UK)
▲ Tomcraft (DE)

▲ Skytech
▲ neeVald (PL)
▲ Cherry aka BreakNtune x JayKosy (PL/DE)
▲ Euforia dźwięku friends

Wstęp bezpłatny!

Partnerami głównymi wydarzenia są:

- Miasto Gorzów (Gorzów Przystań)
- MCK Gorzow

Euforia Dzwieku 10-lecie - Gorzów Wielkopolski - 11.08.2017
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)