Grzegorz i Wojtek już od lat trzymają niesamowity poziom, a przy tym nie boją się eksperymentować z nowymi brzmieniami. 3 UserComments

Najgorętsze nagranie świata? Catz 'N Dogz!

Artykuł dodano: 29 stycznia, godz. 17:17
Odsłony: 1153x
Grzegorz i Wojtek już od lat trzymają niesamowity poziom, a przy tym nie boją się eksperymentować z nowymi brzmieniami. 

Pisaliśmy o nich bardzo wiele razy i gdyby uważnie przejrzeć wszystkie publikacje na ich temat, za każdym razem dotyczą nieco innego rodzaju muzyki. W czasach 3 Channels tworzyli minimal techno, potem już jako Catz 'N Dogz zaczęli eksplorować tereny house'owe, w bardzo wielu odmianach. Były rzeczy i ciężkie i delikatne, deepowe i techowe, hipnotyzujące i melodyjne, futurystyczne i odwołujące się do klasycznych elektronicznych brzmień. 

Właśnie sporo tradycyjnych, old schoolowych, rave'owych klimatów słychać coraz częściej w ich muzyce, która zaczęła wykraczać poza stricte dancefloorowe, house'owe bomby. Tak również jest w przypadku 'New Love', zapowiedzi ich nowego albumu. Słynna radiowa prezenterka Annie Mac w radiu BBC nazwała ten track 'najgorętszym nagraniem świata'. Nie macie wyjścia, musicie sprawdzić osobiście! Zwłaszcza, że to jubileuszowe, 100-tne wydawnictwo ich wytwórni Pets Recordings. Życzymy 100 lat i 1000 kolejnych wydań!

Catz ’n Dogz - New Love (Official Video)
Komentarze
  • toudi2629 stycznia, godz. 19:41
    Oj taaaak;))))Do zobaczenia na ich secie na SnowFest;)))))
  • Timber30 stycznia, godz. 10:16
    Uwielbiam numery w których świeci słońce :) Klasa, brawo!
  • Dave Mark Polak30 stycznia, godz. 13:22
    W końcu coś o normalnej muzyce na ftb ????
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)