Najnowsze informacje w sprawie doskonale Wam znanego DJ-a i producenta, który wciąż pozostaje najpopularniejszym w świecie polskim DJ-em... 46 UserComments

Najpopularniejszy polski DJ skazany na 4 lata i 8 miesięcy więzienia

Artykuł dodano: 4 września 2018, godz. 19:10
Odsłony: 18004x

Najnowsze informacje w sprawie doskonale Wam znanego DJ-a i producenta, który wciąż pozostaje najpopularniejszym w świecie polskim DJ-em. 


Wielka szkoda, że nie będzie mógł kontynuować swojej kariery, oficjalnie zakończył działalność pod pseudonimem Tom Swoon. Pasmo ogromnych sukcesów (zwłaszcza poza granicami naszego kraju) przerwał tragiczny w skutkach wypadek z grudnia 2017, kiedy to jadąc pod wpływem alkoholu tuż po swoim secie spowodował wypadek, w którym zginął mężczyzna. 

Jak czytamy na szczecińskich stronach Onetu:

‚Na salę rozpraw Dorian T. wchodzi dziś ze spuszczoną głową wprowadzany przez policjantów. Gdy funkcjonariusze zdejmują kajdanki, drżącymi dłońmi kilka razy przeciera twarz. O tym, co się wydarzyło 5 grudnia 2017 roku mówi niewiele. - Niewiele pamiętam z tego dnia. Pamiętam, że byłem w swoim pokoju. Później długo nic, aż w końcu kajdanki na rękach i te słowa, że człowieka zabiłem - Dorian T. mówi z trudem, oddycha ciężko.

 • Ta świadomość tego, że odebranie drugiej osobie życia jest największą karą, jaka mogła mnie spotkać. Nawet nie jestem w stanie o to prosić, ale z całego serca panią przepraszam - te słowa kieruje już do oskarżycielki posiłkowej, która tego dnia razem z mężem jechała do pracy. Nie patrzy jednak w jej stronę. Głowę cały czas ma spuszczoną.

- Widziała pani list, który napisał z aresztu? - pytam kobietę jeszcze przed wejściem na salę rozpraw.

 • Widziałam - odpowiada kobieta. - Ale co mi po przeprosinach? Moje dzieci chowają się bez ojca
 • .

Podczas całego procesu Dorian T. nie zaprzecza, że spowodował wypadek. Chce dobrowolnie poddać się karze: 4,5 roku więzienia, dożywotni zakaz prowadzenia samochodu, po 50 tys. zł nawiązki dla pokrzywdzonych - przedstawia obrońca. Na to jednak nie zgadza się prokurator. Jak argumentuje, kara jest nieadekwatna do winy. Sam chce, by Dorian T. spędził w więzieniu 2,5 roku więcej, a nawiązki powinny wynosić po 60 tys. zł.


Tom Swoon @ Ultra 2016Foto: Marcin Bielecki / PAP


Dziś sąd uznał Doriana T. za winnego, jednak wziął pod uwagę wcześniejsze zasługi oskarżonego. Skazał go na cztery lata i osiem miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo Dorian T. musi zapłacić nawiązki dla Iwony G. oraz jej trójki dzieci po 70 tysięcy złotych. Nigdy nie będzie mógł także prowadzić samochodu.’ 


Więcej w tekście Alicji Wirwickiej;

https://szczecin.onet.pl/tom-swoon-skazany-na-cztery-lata-i-osiem-miesiecy-wiezienia/3j5l3yc

Tom Swoon DJ Set from DJ Mag HQ

Komentarze
 • Marcin Mazurkiewicz4 września 2018, godz. 17:16
  Przed tą czwórką powinna byc jeszcze dwójka.... wtedy byłby to sprawiedliwy wyrok
 • Mateusz Promill4 września 2018, godz. 17:39
  Jak chłopak latał po świecie, produkował to "każdy" och ach, wielki fan i kibic, popełnił ogromny błąd, którego w żaden sposób nie można usprawiedliwiać, dla niego największą karą nie będzie więzienie tylko to, że rozstał się z fanami na zawsze, nagle i w tak przykry sposób, ale nie dolewajcie oliwy do ognia, teraz nagle każdy chciałby, żeby zgnił w więzieniu. To nie jest zwyrodnialec, który wyjdzie po roku i zabije jeszcze raz, tylko człowiek, który popełnił ogromny błąd, a ludzie je popełniają.
 • Chev Chelios4 września 2018, godz. 17:21
  Za to co zrobił to minimum z 30 lat i to bez warunkowego zwolnienia , a tak to posiedzi jeszcze z 2,5 roku i warunkowo go puszcza , a człowiek nie żyje, GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ?
 • Kamil Małkowski4 września 2018, godz. 17:18
  Tylko 4 lata... 4 lata nie oddadzą życia, a on sobie przesiedzi wyjdzie i będzie happy. Polskie prawo...
 • Tomasz Bachor4 września 2018, godz. 18:16
  Watpię ze pierwszy raz jechał pijany za kierownica i akurat taki przypadek mu sie trafił... to jest aż tak niemożliwe jak trafienie 2x pod rząd 6tki w totka. Raczej czesto był pod wpływem za kołkiem... aż w końcu trafiła kosa na kamień.
 • Grześ Matejski4 września 2018, godz. 17:24
  Minimum 10 lat za pozbawienie kogoś życia. Wsiadał za ster, wiedział co robi.
 • Remigiusz Kapelczak4 września 2018, godz. 17:48
  jak zaczął grać poza Polska, to każdy go uwielbiał, jak zrobił głupstwo, to teraz każdy go ''kara''... Polacy i ich podejście ... Stało się, brzydko pisząc TRUDNO... czasu sie nie cofnie. Jestem ciekaw czy też jesteście kurw.. tacy IDEALNI, że nikogo nie skrzywdziliście w swoim pięknym i jakże prawilnym Życiu ? ok, porównywanie chociażby zdrady, do zabójstwa, to jak porównać porsche, do malucha lecz może najpierw zróbcie sobie rachunek sumienia,a potem komuś innemu? Niema ceny, ani kary, która by tutaj pomogła. Współczuje rodzinie i dobrze, że sam Dorian jest świadomy tego co zrobił i zaproponował swoja opcje kary.
 • Marcin Kręcichwost4 września 2018, godz. 17:21
  kurwa skąd w Was tyle zawiści ?
 • Adam Dixo Kopczyński4 września 2018, godz. 18:11
  Gnoicie go a gdybyście To Wy byli na jego miejscu skomlalibyście o najłagodniejszy wymiar kary...
 • Łukasz Gold4 września 2018, godz. 17:21
  Dożywocie jedna słuszna kara!
 • Marek Vanquish4 września 2018, godz. 18:03
  najpopularniejszy? nie znam
 • Goscha Haer4 września 2018, godz. 17:43
  Najpopularniejszy polski DJ??????????
 • Kacper Daniel Krzemi4 września 2018, godz. 17:38
  Kretyn powinien dożywotke dostać! Ciekawe za ile przekupil sąd ?
 • Andrzej Ozdarski4 września 2018, godz. 17:22
  Płakać nie będziemy :v
 • Sylwester Wielkopola4 września 2018, godz. 17:23
  Ale przecież Robert M jest niewinny
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (46)