21 kwietnia cieszył się z faktu, że jego track jest najchętniej granym trackiem na świecie. Dziś, po prawie 3 miesiącach to nagranie wciąż jest w TOP 10 tego zestawienia. 5 UserComments

Najpopularniejszy polski producent zmienia styl?

Artykuł dodano: 14 lipca 2017, godz. 15:46
Odsłony: 3032x

21 kwietnia cieszył się z faktu, że jego track jest najchętniej granym trackiem na świecie. Dziś, po prawie 3 miesiącach to nagranie wciąż jest w TOP 10 tego zestawienia. 

Wydawałoby się więc, że sukces jego wersji 'Atomu' spowoduje pójście za przysłowiowym ciosem i wydanie kilku kolejnych, podobnych brzmieniowo kawałków. Tymczasem od tamtego czasu nasz producent serwuje nam zaskoczenie za zaskoczeniem!

Mianowicie niespełna miesiąc później pojawił się ‚Helter Skelter’ - nagrany razem z Maximals numer może zdziwić tym, że jakby mniej jest w nim mocy, jednak w jak najbardziej pozytywnym sensie - zamiast tego więcej mamy groove’u i skoczności. To nowa wersja utworu z repertuaru The Shapeshifters:


Tom Swoon & Maximals - Helter Skelter (Official Music Video)

Jeszcze więcej klasycznego house’u znajdziecie w idealnej propozycji na lato, czyli ‚Shingaling’. Już przy okazji ‚Helter Skelter’ fani pytali ‚Gdzie jest stary Tom Swoon?’, tutaj musieli być jeszcze bardziej zaskoczeni - meksykański sampel połączony tu został z prawdopodobnie najbardziej delikatnym beatem w karierze Doriana. Jak na niego - wręcz afterowym:

Tom Swoon - Shingaling (Official Music Video)

A do tego wszystkiego jeszcze dochodzi remix dla młodej wokalistki Tabithy Nauser, w którym znajdziecie… połamany beat przywołujący klimaty między innymi The Chainsmokers. Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z trzema z rzędu produkcjami, które odbiegają od stylu, do którego Swoon przyzwyczaił nas i resztę świata. Zmiany, Waszym zdaniem, wyszły na dobre?


Tabitha Nauser - Bulletproof (Tom Swoon Remix) – Official Lyric Video

Komentarze
 • Deliano Carl14 lipca 2017, godz. 17:07
  dowód na to, że EDM szybko się nudzi... nawet producentom. :)
 • Paweł Twardowski14 lipca 2017, godz. 16:56
  ‚Shingaling’ najfajniejsze z tych trzech ;)
 • Iwo Gardzeskill15 lipca 2017, godz. 10:32
  Cieszy fakt że jednak Polacy też robią dobra muzykę klubową
 • mentorftb15 lipca 2017, godz. 22:24
  Chłop ciężko pracuje na swój sukces i to się ceni ;) ja tam czekam na utwór z Bednarkiem mam nadzieję, że podbije wszystkie top listy w Polsce a potem nagra utwór z gwiazdą światowego formatu np. Ellie Goulding bo wiem, że by tego bardzo chciał i ja mu tego życzę. Ciężka praca popłaca.
 • Arczijaydee18 lipca 2017, godz. 15:34
  Indecent Noise remisuje ostatnio klasyki, średnio raz na tydzień. Ostatnio Ferry zagrał coś u siebie w audycji. W Polsce nic!!! FTB milczy. Nie płaci wam, czy jest jakaś inna przyczyna?
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)