'Wreszcie kozak Neelix w PL!', 'Mega dobry booking!', 'Super booking! Jego właśnie chciałem usłyszeć w 2018 roku', 'Grubo W temacie', 'Oj bedzie mocno!', 'Konkretnie! Jakieś 5-6 lat temu dzięki... 4 UserComments

Neelix pierwszą gwiazdą EUFORIA Festival 2018!

Artykuł dodano: 8 grudnia 2017, godz. 10:57
Odsłony: 2936x
'Wreszcie kozak Neelix w PL!', 'Mega dobry booking!', 'Super booking! Jego właśnie chciałem usłyszeć w 2018 roku', 'Grubo W temacie', 'Oj bedzie mocno!', 'Konkretnie! Jakieś 5-6 lat temu dzięki niemu usłyszałem pierwszy psy trance. Właśnie jego autorstwa!' - to kilka z brzegu komentarzy dotyczących pierwszego ogłoszenia EUFORIA Festival 2018. 

Cytując ekipę Euforia Festivals: 

"Czasami chcąc określić styl muzyki, używamy do tego nazwiska artysty. Neelix bez wątpienia zyskał ten status. Ilekroć ludzie mówią o tzw. Neelix Sound, mają na myśli dynamiczne klubowe brzmienia, które inspirują całe pokolenia producentów. Grywał już na największych festiwalach globu tak jak Tomorrowland, Nature One, Boom, DreamState czy Electric Daisy Carnival, a już w lipcu zadebiutuje w naszym kraju. To kolejna odpowiedź na Wasze głosy i marzenia, których spełnianie przynosi nam ogromną radość. Panie i Panowie - Neelix, pierwsza gwiazda Euforia Festival 2018!". Czy Wasza reakcja na to ogłoszenie jest podobna do tych, które zacytowaliśmy powyżej? Cieszy Was, że 7 lipca do Boszkowa przyleci Neelix? Jedno jest pewne - szykuje się jeden z najpotężniejszych setów w historii EUFORIA Festival!

Oto kilka próbek jego możliwości:

Nature One 2017 - Neelix Liveset

Neelix [FULL SET] @ Luminosity Beach Festival 25-06-2017

Neelix Live! @ Universo Paralello Festival 12 - || FULL VIDEO || Pratigi-BA - Brasil
Komentarze
 • waldi3698 grudnia 2017, godz. 12:24
  Allen Watts,Manuel la Saux,David Gravel,Radion 6,Scoot Bond,Pure Nrg,Robert Nickson moze w ta strone warto by bylo spojrzec?
 • Luc Deep8 grudnia 2017, godz. 18:13
  Nie trawię stylu pseudoPSYiaków typu Neelix, Astrix, Vini Vici czy Coming Soon!!! z dziwnymi dubstepowymi czy barwiacych sie big roomowo wstawkami. Jeżeli chodzi o mainstream to Euforia mogła zaprosić Liquid Soul, Freedom Fighters, Static Movement czy Ace Ventura. Chciałbym w końcu zadebiutować w Boszkowie, ale Neelix do mnie nie przemawia.
 • Bartosz Kliszko8 grudnia 2017, godz. 18:31
  Ma z pewnością swój unikatowy styl
 • Ariel Karolewski9 grudnia 2017, godz. 23:08
  Jakoś go nie znam, chociaż trance znam od zawsze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)