Ostatni dzwonek, ostatnie 2 doby, a wręcz godziny, żeby mocno wpłynąć na swoje najbliższe wakacje! Do wyjazdu zostało jeszcze 27 dni, ale żeby móc wyruszyć w imprezową trasę życia, trzeba decyzję... 0 UserComments

Neevald i Blinders będą grali dla ekipy Ultra Party Camp! Ostatnie godziny zapisów!

Artykuł dodano: 6 czerwca 2018, godz. 20:45
Odsłony: 1217x

Ostatni dzwonek, ostatnie 2 doby, a wręcz godziny, żeby mocno wpłynąć na swoje najbliższe wakacje! Do wyjazdu zostało jeszcze 27 dni, ale żeby móc wyruszyć w imprezową trasę życia, trzeba decyzję podjąć do najbliższego piątku, do godziny 23:59!

Niedawno przypominaliśmy Wam, że wyjazd z UPC to nie tylko Ultra Europe, ‘w niedzielę kończymy zabawę na Ultra i następnie przenosimy się na… drugi festiwal! Oczywiście to przedsięwzięcie na mniejszą skalę, ale jednak - warto zobaczyć filmy z poprzednich edycji, żeby przekonać się, że dla wielu z Was to może być równie ważna miejscówka i równoprawna atrakcja tego wyjazdu. Związany z Noa Beach Club Dream Island Festival w zeszłym roku gościł na scenie między innymi takich wykonawców, jak: Sigma, Sunnery James & Ryan Marciano, AKA AKA i Tom Swoon’.

W tym roku wiadomo już, że w Noa Beach Club wystąpi Alle Farben, ale Was imprezowiczów równie ważne jest to, jacy DJ-e ruszają z Wami w tę magiczną podróż? I co za tym idzie kto będzie grał dla Was muzę podczas tego wyjazdu na jachtach, campingach i nie tylko? Otóż będą to między innymi żywa legenda polskiej sceny house DJ Neevald i uczestnik tegorocznego Tomorrowland (zaproszony przez Martina Garrixa): Blinders! Poza tym w składzie Adam De Great, Allintwo i Roobs.
Zostało mniej niż 50 ostatnich miejsc, to może ostatni z momentów, żeby się zdecydować i polecieć wysoko z ekipą Ultra Party Camp - to 10 dni najlepszej, niekończącej się imprezy, przekonajcie się o tym na własnej skórze - WWW.ULTRAPARTYCAMP.PL.


Gdybyście chcieli wlotkę na sam festiwal Ultra Europe, zapraszamy tutaj:


http://wlotki.pl/bilety/impreza/253400/ultra-europe-2018.htm


Trailer wyjazdu:

https://www.facebook.com/UltraMusicFestivalPoland/videos/2015387898503325/
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)