Neevalda żadnemu użytkownikowi FTB przedstawiać nie trzeba. Dwa lata temu wygrał plebiscyt FTB na najpopularniejszego didżeja, nie da się ukryć, że wciąż pozostaje w czołówce najbardziej rozchwytywany 33 UserComments

Neevald oficjalnym rezydentem na Ibizie!

Artykuł dodano: 21 kwietnia 2012, godz. 10:06
Odsłony: 9304x
Neevalda żadnemu użytkownikowi FTB przedstawiać nie trzeba. Dwa lata temu wygrał plebiscyt FTB na najpopularniejszego didżeja, nie da się ukryć, że wciąż pozostaje w czołówce najbardziej rozchwytywanych w naszym kraju. Regularnie rozkręca nowe kluby w Poznaniu, w międzyczasie zarażając muzyką house kolejnych fanów w różnych miejscach Polski.
Jest też prezenterem i redaktorem muzycznym Planety Poznań, twórcą autorskiej, housowej audycji Klub FM (w każdą środę od 22:00), a także podcastu Sexy Sunday na falach Ibiza Global Radio. Rok temu razem z Bartesem miał okazję zagrać w kultowej miejscówce Bora Bora na Białej Wyspie, a  tym sezonie może pochwalić się kolejnym wyczynem – został uwzględniony w oficjalnym zestawie rezydentów Bora Bora!Serdecznie gratulujemy Piotrowi tego wyróżnienia i życzymy udanych setów na Ibizie! A przy okazji przypomnijmy sobie niezwykle sprawie nakręcony film z ich zeszłorocznej wizyty w tym magicznym miejscu. Oto on:

La Noche De Eivissa / Ibiza 2011
Komentarze
  • Bartek_scv30 kwietnia 2012, godz. 15:09
    ten z 2 min to Avi Elman & Danny J - Whats The Point Feat Nuwella (Original Mix)

  • adresms3 maja 2012, godz. 16:26
    Dziękuję Bartku za odpowiedź :)
  • -prezes-13 maja 2012, godz. 17:49
    Gratulacje Piotrek!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (33)