Impreza Nerds Just Wanna Have Fun Vol2 Idm Future Garage Post Dubstep Chillwave French House Electro odbędzie się 17 listopada 2012 (Sobota), w klubie Herezja Warszawa. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Nerds Just Wanna Have Fun Vol2 Idm Future Garage Post Dubstep Chillwave French House Electro

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Nerds Just Wanna Have Fun Vol2 Idm Future Garage Post Dubstep Chillwave French House Electro

17 listopada 2012, Herezja Warszawa, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Zegar elektronicznej bomby muzycznej już wystartował.

Za oknami jesień w pełni, niestety w tym bardziej deszczowym i szarym wydaniu. Bez obaw jest sposób na jesienną handrę i wcale nie trzeba udawać się po niego do apteki.

17 listopada 2012 r. w klubie Herezja swoją drugą odsłonę będzie miała cykliczna impreza NERDS JUST WANNA HAVE FUN. Pomysłodawcami imprezy są Michał Wasilewski i Marta Kozarzewska. 'Trudno dziś znaleźć w stolicy imprezę skierowaną do nieco bardziej wymagającego słuchacza, jeszcze trudniej doszukać się takiej która w stu procentach byłaby poświęcona muzyce elektronicznej' – mówi Michał. Stąd pomysł na to by zainicjować cykl wydarzeń muzycznych dla tych wszystkich, którzy z trudem odnajdują się w warszawskich klubach serwujących niezbyt wyszukane utwory. 'Mój ostatni klubowy wypad sprawił iż miałam notoryczne wrażenie deja vu, przenosząc się do kolejnych miejsc słyszałam wciąż te same utwory. Wracając taksówką, kierowca był równie uzdolniony co dj'e miejsc które odwiedziłam, gdyż zaserwował mi dokładnie ten sam zestaw „hitów”, które wcześniej słyszałam w klubach. Pomyślałam wtedy, że nadszedł czas by coś zmienić' – dodaje Marta.

Oprawą muzyczną drugiej odsłony zajmie się sam jej inicjator, Michał Wasilewski znany jako VOO a ostatnio również jako XXANAXX. Imprezowiczów czeka niezwykła podróż przez przeróżne gatunki muzyczne zaczynając od IDM przez Future Garage, Post Dusbstep, Chillwave, French House, Electro House na Drum and Bass'ie kończąc.

Tej uczty dla uszu po prostu nie można pominąć a łakomstwo nie będzie żadnym grzechem.

Kiedy: 17 listopada 2012 r.
Gdzie: Klub Herezja, ul. Chłodna 35/37
Start: 21:00
Wstęp: 10 PLN
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)