Można się było tego spodziewać, niestety. Złe wieści dla klubowiczów i festiwalowiczów. 3 UserComments

Niemcy i Belgia odwołują imprezowy masowe co najmniej do końca sierpnia!

Artykuł dodano: 16 kwietnia, godz. 11:32
Odsłony: 1467x
Można się było tego  spodziewać, niestety. Złe wieści dla klubowiczów i festiwalowiczów.

Złe, bardzo złe, a nawet tragiczne! Los letnich festiwali w Europie wydaje się być przesądzony, nie ma co do tego wątpliwości po decyzji Belgii i Niemiec. Tamtejsi politycy przedłużyli zakaz organizowania imprez masowych do końca sierpnia! 

Nie musimy Wam pisać, co to oznacza. Po pierwsze żegnamy się z belgijskim Tomorrowland, niemieckim Nature One i wieloma innymi imprezami, które miały się tam odbyć. A po drugie coraz bardziej prawdopodobna wydaje się być perspektywa odwołania festiwali w Polsce. 

Teoretycznie sytuacja koronawirusowa u nas wygląda dużo bardziej optymistycznie, zarówno pod względem potwierdzonych zakażeń, jak i zgonów. Z drugiej strony szczyt zachorowań dopiero przed nami i nawet, jeśli nie będzie on wyglądał tak, jak w innych krajach zachodu i południa Europy, to perspektywy imprezowania w wakacje oddalają się wyraźnie. 

Pozostaje pytanie - kiedy wrócimy do normalności? Oraz czy gdy zakazy zostaną zdjęte, będziemy gotowi do zabawy w dużym gronie? Czy raczej pozostaniemy w tej materii ostrożni i właścicieli klubów czy organizatorów festiwali czeka niepewny los również w drugiej części roku? 

Komentarze
  • KamilB198916 kwietnia, godz. 16:54
    Ciekawe jak tam Holandia. Bo od zeszłego roku mam bilet na Luminosity Beach Festival, a niedawno wpłaciłem HardTripom zaliczkę za wyjazd + bilet na Decibel outdoor. No i co z Polską, bo bilet na Euforię też już mam.
  • AnioLL17 kwietnia, godz. 00:58
    Mnie najbardziej interesuje SF. No i Dreamstate..
  • eter17 kwietnia, godz. 09:35
    Dreamstate przełożone ,sunrise pewnie się nie odbędzie w tym roku. Po lecie to mało ludzi by przyjechało.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)