Ci z Was, którzy śledzą fanpejdże obu producentów, byli już od jakiegoś czasu przygotowywani na tę premierę. Dla pozostałych może być ona jednak pewnym zaskoczeniem. 8 UserComments

Nitrous Oxide nagrał utwór z 2sherem

Artykuł dodano: 23 lutego 2016, godz. 17:19
Odsłony: 2343x
Ci z Was, którzy śledzą fanpejdże obu producentów, byli już od jakiegoś czasu przygotowywani na tę premierę. Dla pozostałych może być ona jednak pewnym zaskoczeniem.
Nasz najbardziej zasłużony w historii producent muzyki trance Nitrous Oxide postanowił bowiem stworzyć wspólny numer z 2sherem, który kiedyś, owszem, pod innymi aliasami zajmował się tworzeniem trancowych klimatów, ale od jakiegoś czasu produkuje nieco inne rzeczy (jak np. będąca w POLSKIEJ LIŚCIE FTB 'Syrena').Czy razem postanowili zrobić coś jeszcze innego? Poeksperymentować i stworzyć coś oryginalnego, czego byśmy się po nich nie spodziewali? Niekoniecznie - pierwsze skojarzenie, która przychodzi do głowy podczas odsłuchu 'Gymkhana' to 'Adagio For Strings' Tiesto. Wy również macie podobnie? Oczywiście melodia jest inna, ale pewne cechy wspólne między tymi dwoma nagraniami można znaleźć. Jak Wam się podoba ten kawałek? Jesteście na TAK?

Nitrous Oxide, 2sher - Gymkhana
Komentarze
 • 11dante24 lutego 2016, godz. 12:39
  "pierwsze skojarzenie, która przychodzi do głowy podczas odsłuchu 'Gymkhana' to 'Adagio For Strings' Tiesto. Wy również macie podobnie?" - nie :) niby gdzie slychac te podobienstwa? Moim skromnym zdaniem blizej im do obecnego Armina niz starego dobrego Tiesto i "Adagio".
 • Z Dobrej Woli24 lutego 2016, godz. 10:14
  Mowa o "Adagio For Strings" Samuela Barbera, interpretowane m.in. przez Tiesto? :) Ja akurat tego podobieństwa nie widzę; solidny, dobry numer od naszych rodaków ;) Black Sunset zaczyna stawiać na naszych i to mi się podoba :)
 • Luc Deep24 lutego 2016, godz. 17:55
  Nie rozumiem fenomenu 2Sher'a, Syrena (i kilka innych wcześniejszych numerów) z Polskiej Listy to katorga dla moich uszu:) ale to oczywiście tylko moje zdanie:)
  W duecie z N20 jest już trochę lepiej, ale to chyba zasługa Krzyśka:):)

  Taka mała uwaga- może Nitrous Oxide jest najbardziej zasłużony, ale wyłacznie dla upliftingu, czyli szeroko rozumianego, transowego mainstramu:) Transowymi pionierami w Polsce i najbardziej zasłuzonymi w undergroundowym swiecie są np. Aural Planet, Atmos, Dreddy czy współtworzona przez niego Tromesa:)

  Aural Planet - Changing My Mind


  10 Tromesa - Arabskie Noce


  Atmos ‎- Headcleaner [FULL ALBUM]

 • Rafał Marzec24 lutego 2016, godz. 22:10
  Brzmi jak coś zrobione pod armadę nic szczególnego
 • Tomasz Dukała25 lutego 2016, godz. 12:57
  Bardziej tutaj słychać styl Armina z płyty Mirage niż "Adagio"
 • djmva9625 lutego 2016, godz. 22:17
  Luc Deep - Nitrous jest najbardziej zasluzonym, bez podzialu na Twoje wyimaginowane kategorie :) Co do tej produkcji, to rzeczywiscie, chyba jej lepsze momenty to zasluga Nitrousa :)
 • Klaudduska1 marca 2016, godz. 10:10
  Za***iste
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (8)