3 DNI! Tylko 3 dni zostały nam do kolejnej edycji jednego z Waszych i naszych ulubionych festiwali! 1 UserComments

Nitrous Oxide szykuje na EUFORIA Festival 'Classic Set'! (wywiad)

Artykuł dodano: 4 lipca 2018, godz. 16:37
Odsłony: 1169x

3 DNI! Tylko 3 dni zostały nam do kolejnej edycji jednego z Waszych i naszych ulubionych festiwali!


Mocno czekamy na Above & Beyond, Gabriel & Dresden, Neelixa i Seven Lions, ale wierzymy i wręcz jesteśmy pewni, że na wysokości zadania staną również reprezentanci Polski. A może nawet zagrają lepiej, niż ich zagraniczni koledzy? Wśród Polaków zaprezentuje się m.in. Nitrous Oxide, który swoją międzynarodową karierę zawdzięcza m.in. chłopakom z Above & Beyond, których wytwórnia Anjunabeats wydawała regularnie jego muzykę.Oto wywiad z Krzysztofem:


Witaj. Jak zdrowie? Opowiedz, co dzieję się u Ciebie w ostatnim czasie, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym?


- W moim życiu ostatnio sporo się dzieje. Rodzina już niebawem się powiększy i wszystko staje na głowie. Oprócz tego dużo pracy w studiu. Od początku roku ukazało się 6 moich nowych wydawnictw, a kolejne są w drodze. Przygotowuję również szkolenie z produkcji muzyki trance, z którym chciałbym wystartować jeszcze w tym roku. Głowa wciąż pełna kolejnych pomysłów i koncepcji. Czasami żałuję, że doba nie trwa dłużej.
Pamiętasz swój ostatni set na imprezie spod szyldu Euforia Festivals? Nałożyło się to z Twoimi urodzinami. Tort smakował?
- Było niesamowicie. Nie zapomnę tej imprezy do końca życia. Cała Hala Arena śpiewająca sto lat - coś niesamowitego. Jestem Wam dozgonnie wdzięczny za to przeżycie. Oczywiście tort był wyśmienity.
Gdybyś miał wymienić Twoich ulubionych producentów Trance, kto by to był?
- To bardzo trudne pytanie, ponieważ na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat było ich pewnie kilkudziesięciu, a wraz z biegiem czasu zmieniała się muzyka, którą tworzyli. Wielkim autorytetem zawsze byli i będą dla mnie Above & Beyond. Może dlatego, że znam ich osobiście i bardzo mi pomogli przy tworzeniu albumu "Dreamcatcher".

Zagrałeś na wielu wspaniałych imprezach. Czy jest festiwal/klub/impreza, na której zagranie stawiasz sobie za cel/marzenie do spełnienia?


- Jak do tej pory nigdy nie byłem na Ibizie. Chciałbym tam w końcu polecieć i zagrać kilkugodzinnego seta w jednym z tamtejszych klubów. Mam nadzieję, że to marzenie się spełni.Opowiedz nam proszę o planach producenckich na najbliższe miesiące.

- Czekam z niecierpliwością na mój kolejny singiel w Anjunabeats. Niebawem ukaże się również utwór z pięknym, żeńskim wokalem w labelu Amsterdam Trance, a także zainspirowany psy-trance kawałek we współpracy z 2sherem w jego wytwórni PhatBull.

Do Euforia Festival pozostało już niewiele czasu. Cieszysz się na spotkanie z Above & Beyond, bo jak wiadomo, znacie się dobrze, wiele rzeczy wydałeś w ich wytwórni...Czy obok AB jest w line-upie ktoś jeszcze, kogo zamierzasz posłuchać z uwagą?

- Oczywiście! Chłopaki są mocno rozchwytywani i ciężko ich ostatnio złapać. Nie mogę się doczekać tego spotkania. Z chęcią posłucham też seta Gabriel & Dresden.

Wiemy, że na Boszkowo szykujesz coś specjalnego. Uchyl rąbka tajemnicy.

- Chciałbym, żeby mój set był czymś wyjątkowym tej nocy, dlatego chcę zaprezentować w nim moc klasyków z wytwórni Anjunabeats. Będzie to ukłon z mojej strony dla Above & Beyond oraz wszystkich ludzi, którzy mnie wspierali przez 18 lat kariery.

Dziękujemy za poświęcony czas i do zobaczenia w Boszkowie!

- Dzięki. Widzimy się już niebawem.BILETY JESZCZE SĄ:


www.euforia.wlotki.pl


Nitrous Oxide - North Pole [Anjunabeats]


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)
Popularne zdjęcia z imprez
100zdjęćZdjęcia z imprezy 20190216 - Walentynkowe Single Party20190216 - Walentynkowe Single PartyEnergy 200055zdjęćZdjęcia z imprezy Sobota W Bee JaysSobota W Bee JaysBee Jays96zdjęćZdjęcia z imprezy Havana Nights  1602Havana Nights 1602Shine97zdjęćZdjęcia z imprezy 1602  Sobota1602 SobotaMundo 7185zdjęćZdjęcia z imprezy Angels Night Out - Thomas Cloud  Mike G  1602Angels Night Out - Thomas Cloud Mike G 1602Miasto Aniołów100zdjęćZdjęcia z imprezy 1502201915022019Cooler