Melancholijne wokale, hipnotyzujące aranżacje i atmosfera, pochłaniająca nas od pierwszej do ostatniej sekundy. Ambitne, pełne emocji brzmienia, obok których nie można przejść obojętnie. 0 UserComments

Nowa płyta projektu Jan Blomqvist!

Artykuł dodano: 2 października 2018, godz. 09:20
Odsłony: 974x
Dwa lata temu, zostali okrzyknięci jednym z najciekawszych debiutów na scenie muzyki elektronicznej. Teraz postawili sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i ponownie nie zawiedli. Melancholijne wokale, hipnotyzujące aranżacje i atmosfera, pochłaniająca nas od pierwszej do ostatniej sekundy. Jan Blomqvist to przede wszystkim ambitne, pełne emocji brzmienia, obok których nie można przejść obojętnie.


Trzech utalentowanych artystów z Berlina, którzy słyną ze swoich niebanalnych, nowocześnie brzmiących kompozycji oraz genialnych występów na żywo. Projekt Jan Blomqvist, tworzą Jan Freter (wokal i produkcja), Ryan Mathiesen (teksty) i Felix Lehmann (klawisze). Wspólna pasja do muzyki, wielka przyjaźń i ogromne umiejętności spowodowały, że razem stworzyli świetny, doskonale zgrany zespół.
W 2011 roku zachwycili wielotysięczną publiczność Fusion Festival, a pięć lat później, nakładem Armada Music, ukazał się ich debiutancki album „Remote Control”. Jego następcą jest materiał zatytułowany „Disconnected”, który opowiada o tym, że świat się zmienia. Życiem i sposobem komunikowania się ludzi kieruje Internet, a wirtualne znajomości powodują, że oddalamy się od siebie w świecie rzeczywistym. Jednak odłączenie mogłoby być zarówno rozwiązaniem, jak i straszliwym przekleństwem, dlatego trudno o idealne antidotum.

12 utworów, wśród których m.in. znane single „The Space In Between”, „Maybe Not” czy „The Six Degrees Theory” oraz nowa wersja „Sympathy For The Devil”, przeboju The Rolling Stones.


Tracklista:
01. Connect One
02. The Space In Between
03. Our Broken Mind Embassy
04. The Six Degrees Theory (feat. Kid Simius)
05. Disconnect One
06. Maybe Not
07. Synth For The Devil
08. The Noun Destroys
09. A Bridge Over Novocaine
10. Elephant Shunned
11. Suicide Spaceship
12. 404 Not Found

Premiera w Polsce: 28.09.2018 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

Jan Blomqvist - The Space In Between (Official Music Video)

Jan Blomqvist feat. Kid Simius - The Six Degrees Theory


Jan Blomqvist - Disconnect One


Jan Blomqvist - Maybe Not (Official Music Video)

Jan Blomqvist - The Noun Destroys

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)