Wielu użytkowników FTB do jakiegoś czasu niezbyt przychylnie wypowiada się o produkcjach Nitrousa Oxide'a. Nie da się ukryć, że Krzysztof zmienił styl i przestał produkować typowe, uplifting... 19 UserComments

Nowe remiksy Nitrousa Oxide'a

Artykuł dodano: 18 czerwca 2012, godz. 10:20
Odsłony: 5447x
Wielu użytkowników FTB do jakiegoś czasu niezbyt przychylnie wypowiada się o produkcjach Nitrousa Oxide'a. Nie da się ukryć, że Krzysztof zmienił styl i przestał produkować typowe, uplifting trancowe rzeczy.
Chyba już czas się z tym pogodzić i bez upliftingowego balastu przysłuchać się jego dwóm najnowszym remiksom. Jedno u N20 się na pewno nie zmieniło – wciąż potrafi stworzyć coś, co brzmi niezwykle światowo i zawodowo, „pełnowartościowo” w tym sensie, że wszystko w jego muzie jest na swoim miejscu, kompozycjom, i aranżacjom i produkcjom niczego nie brakuje, a co najważniejsze – wciąż potrafi tworzyć muzę, która wprost idealnie nadaje się na dobrą, trancową imprezę (nie zapominajmy, że na trancowych imprezach nie tylko grają uplifting).To samo można powiedzieć o dwóch nowych remiksach – ten dla Allure już pewnie słyszeliście, ten dla Olivera Smitha może być Wam jeszcze nieznany. Pierwszy jest mocno wokalowy, melodyjny i chwytliwy, drugi mniej „rozrywkowy”, a nieco bardziej progresywny i klimatyczny. My daliśmy się tutaj wkręcić i porwać, Wam życzymy tego samego. Wyobrażamy sobie trancowe sceny festiwali z tym kawałkiem w roli głównej!

Jakie są Wasze noty tych dwóch remiksów? Dajcie znać. A przy okazji czekamy na propozycje innych polskich trancowych remiksów z ostatnich dni i tygodni.  

Allure feat. Emma Hewitt - Stay Forever (Nitrous Oxide Remix)


Oliver Smith - Progress (Nitrous Oxide Mix)
Komentarze
 • marcoss8119 czerwca 2012, godz. 17:27
  Zapominałbym, tak a propos upliftu, to chyba N2O szykuje jakiś nowy, ciekawie się zapowiadający 3rd Moon o ile to dojdzie do skutku.
  3rd Moon feat. Paula - Zonda (preview) @ Nitrous Oxide studio
 • mizio28519 czerwca 2012, godz. 18:27
  Wszystko jest do wysluchania ale to co uslyszalem to juz lekka przesada..
  Luc Deep: jak zawsze dobre kawałki przesylasz:D
 • chudy5d19 czerwca 2012, godz. 18:30
  Już bardzo dobrze podsumowano w poprzednich komentarzach: nudy, jak cholera, a utworów Anjunabeats nie trzeba słuchać, bo od razu wiadomo, że będzie to setny, taki sam, bezpłciowy utwór. Co za beznadzieja...
  A jak chodzi o polskie tranceowe remixy:
  Mark Leanings - Whatever Happens (Arctic Moon Remix)
 • makO19520 czerwca 2012, godz. 03:44
  Luc Deep: najlepszy post w tym temacie, Sunshine to kawałek z trancu którego już nie ma, którego już się nie produkuje. Z genialnego trancu. Mimo że moja przygoda z trancem zaczęła się od Łódzkiego Planet of Angels - i wkręciłem się wtedy w to co produkowali, w 2009, i później. Nie poznawałem historii tej muzyki, nadrabiam to teraz. Coś pięknego, odkrywać stare perełki:) Obecny trance to ścierwo, poza nielicznymi wyjątkami:) Co do nitrusa - bardzo przeciętnie.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (19)
Popularne newsy
1koment.Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków 20 października, godz. 20:00