Twórca takich hitów jak "Blink", "Pyramid" czy "Out There". Założyciel labela Pickadoll Records i autor show Mutants Radio. Po kilku latach milczenia, wydaje długo oczekiwany, nowy album pt. "Saga". 5 UserComments

Nowy, przebojowy album Johna Dahlbäcka, już w Polsce!

Artykuł dodano: 15 lutego 2016, godz. 11:53
Odsłony: 2333x
Twórca takich klubowych hitów jak "Blink", "Pyramid" czy "Out There". Założyciel znanego labela Pickadoll Records i autor popularnego show Mutants Radio. Po kilku latach milczenia, wydaje długo oczekiwany, nowy album pt. "Saga". Poznajcie talent Johna Dahlbäcka.


Oprócz takich gwiazd jak Avicii, Eric Prydz czy słynne trio Swedish House Mafia, bez wątpienia należy do najważniejszych i najbardziej wpływowych artystów na szwedzkiej scenie klubowej. Ten urodzony w Sztokholmie DJ i producent muzyki elektronicznej, ma na swoim koncie cztery autorskie albumy, kilka kompilacji i wiele przebojowych singli, które ukazywały się m.in. w Dim Mak, Big Beat, Spinnin’ Records czy Toolroom Records.

W ubiegłym roku, podpisał kontrakt ze słynnym gigantem Armada Music. W tym samym czasie, zapowiedział także wydanie zupełnie nowego, autorskiego materiału który zatytułował „Saga”. Pierwsze single promujące to dzieło, okazały się prawdziwymi przebojami. Utwór „Raven”, to miliony streamów w serwisie Spotify, „Atlantis” to wielki hit w klubach, natomiast „Count To Ten” uzyskał świetne wyniki w stacjach radiowych na całym świecie. John Dahlbäck nagrał niezwykle melodyjny i energetyczny album, który doskonale sprawdzi się na każdej imprezie. Jego klimat, bardziej komercyjny charakter i duże zróżnicowanie muzyczne, spełnią oczekiwania fanów nie tylko klubowych brzmień.

Nowy krążek Szweda, to jedna z tych premier 2016 roku, na które po prostu trzeba zwrócić uwagę!Tracklista:
01. Saga Intro
02. Into You
03. Sycophant
04. Raven
05. Count To Ten (feat. Alexx Mack)
06. Ain’t You
07. Atlantis
08. Terminus
09. Walking With Shadows (feat. BullySongs)
10. Where You Are (feat. Lovestarrs)
11. New York City (feat. Luke McMaster)
12. Shivers
13. Untouched Hearts (feat. Stockholm Syndrome)
14. Gargamel
15. Aileen (feat. Craig Smart)

Premiera w Polsce:
12.02.2016 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

John Dahlbäck - Raven (Official Music Video)


John Dahlbäck - Atlantis (Official Music Video)


John Dahlbäck feat. Alexx Mack - Count To Ten (Official Music Video)


John Dahlbäck - Saga (Official Minimix HD)

Komentarze
 • UcieX15 lutego 2016, godz. 12:40
  Utwory z tego albumu jednym uchem wchodzą, drugim wychodzą. Mało ciekawy album, a Dahlback najlepsze lata ma dawno za sobą. Mam nadzieję, że zostanie wspomniany temat o nowym albumie Sean Tyas'a. On niedawno wydanym albumem pokazuje jak się powraca w dobrym stylu!
 • ProLogic Music15 lutego 2016, godz. 14:29
  Uciex:
  Album Seana Tyasa będzie wydany w Polsce 11 marca.
 • Sebastian Rutkowski15 lutego 2016, godz. 17:19
  Blink.
 • kamil / kamillo15 lutego 2016, godz. 20:37
  Słaby album , spodziewałem się dużo więcej . Ale cóż Uciex ma rację , lata świetności za sobą . 29 Lutego szykuje się album Gai Barone , tu może być ciekawie .
 • Antja16 lutego 2016, godz. 23:35
  Muszę się w niego zaopatrzyć :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)
Popularne newsy
1koment.Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków 20 października, godz. 20:00