Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Was przestali już chcieć nadążać za nowymi kawałkami Sandera, ze względu na to, jak zmieniła się jego muzyka na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów. Można jednak.. 31 UserComments

Nowy Sander i Miami Aftermovie

Artykuł dodano: 16 kwietnia 2012, godz. 09:54
Odsłony: 5595x

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Was przestali już chcieć nadążać za nowymi kawałkami Sandera, ze względu na to, jak zmieniła się jego muzyka na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów. Można jednak spróbować zapomnieć o jego przeszłości i obiektywnie sprawdzić, jakiego rodzaju dźwięki i kompozycje proponuje w tej chwili ten holenderski DJ i producent.

Tym razem mamy okazję wyjątkową – dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze nowy singel z wokalistką Mayaeni „Nothing Inside”, po drugie oficjalny afterfilm z tygodniowego pobytu Sandera w Miami podczas konferencji WMC. Jeżeli chodzi o nowy numer – jest szansa na spory przebój, bo głos wokalistki w połączeniu z linią melodyczną i fortepianem brzmią w breakdownie niemal jak Lana Del Rey czy inna Adele, taneczny motyw również szybko wpada w ucho.


Po drugie warto obejrzeć ten filmik, żeby się przenieść na 3 minuty na Florydę – widzimy jak Sander udziela wywiadów, jak wygląda w Miami, i przede wszystkim jak duże szaleństwo jest na jego imprezach, między innymi wtedy gdy zapodaje najnowszy singelek. Jak wiadomo takie produkcje zawsze ogląda się wyśmienicie. Tak jest też tym razem – przyjemności zatem.


Sander van Doorn & Mayaeni - Nothing Inside (Miami 2012 Aftermovie)


A przy okazji Miami Afrermovie od ekipy Markusa Schulza:

Markus Schulz - Winter Music Conference 2012 Aftermath

Komentarze
  • artinho23 kwietnia 2012, godz. 18:18
    POLAND.PL - tak, to z tego numeru, bo sam gdzieś czytałem jak Sander w jakimś wywiadzie o tym mówił.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (31)