Jedyny polski reprezentant w rodzinie amerykańskiego Ultra Records preznetuje swój nowy numer w towarzystwie kilku remiksów. Oryginał nagrania "Wings" pojawił się już w połowie lipca, a na początku... 7 UserComments

Nowy Tom Swoon w 4 wersjach

Artykuł dodano: 13 sierpnia 2013, godz. 10:10
Odsłony: 4582x
Jedyny polski reprezentant w rodzinie amerykańskiego Ultra Records preznetuje swój nowy numer w towarzystwie kilku remiksów. Oryginał nagrania "Wings" pojawił się już w połowie lipca, a na początku kolejnego miesiąca wakacji 2013 otrzymaliśmy paczkę z nowymi wersjami. 

Wśród remikserów spore zaskoczenie - duet Myon & Shane 54, swego czasu bardzo mocno chwalony za swoje produkcje i remiksy na łamach FTB, zaproszony w podziękowaniu za nie na polski Global Gathering, tym razem ozdabia najnowszą epkę polskiego producenta. Z naszych obserwacji wynika, że to właśnie ich wersja cieszy się największą sympatią i popularnością. Najwięcej w niej przestrzeni i emocji, sporej części fanów starszych nagrań duetu powinien przypaść do gustu. 


"Black Boots Remix" to już rzecz mniej płynąca, dużo dynamiczniejsza, z mocno energetycznym basem i eventowym rozmachem. Z kolei remiks Milk N' Cookies to już typowy big room, niczym nie zaskakujący i niczym specjalnym nie przyciągający. Krótki preview zawarty w youtubowym linku właściwie już nam wystarczy i po całość nie ma co sięgać. Zupełnie inaczej, niż w wersji Myon & Shane 54, którą na pewno warto przesłuchać od początku do końca. 

Jak Wam się podoba oryginał i co sądzicie o remiksach?

Tom Swoon feat. Taylr Renee -- Wings (Original Mix)

Tom Swoon feat. Taylr Renee - Wings (Myon & Shane 54 Summer Of Love Mix)

Tom Swoon - Wings (Milk N Cookies Remix Preview)

ODSŁUCH FRAGMENTÓW WSZYSTKICH REMIKSÓW:

http://www.beatport.com/release/wings-remixes/1137351
Komentarze
 • UcieX13 sierpnia 2013, godz. 10:47
  Remix M&S54 jak zwykle do nie przebicia ;) Jak ktoś lubi ich styl to polecam również:
  Daft Punk - One More Time (Myon & Shane 54 Summer Of Love Bootleg Mix)

 • Pixik0713 sierpnia 2013, godz. 20:33
  Zarówno remixy jak i oryginały udane. Oby tak dalej i oby jeszcze lepiej.
 • chudy5d13 sierpnia 2013, godz. 22:36
  Nie da się ukryć, że styl duetu Myon & Shane 54 zmienił się od czasu potężnych monster mixów (np. Brave, czy Under Your Spell), dlatego raczej przestałem ich słuchać, ale przy okazji tego remixu chwilowo się to zmieniło. Nie jest to jakaś perełka, ale można tego raz, czy dwa, ze spokojem sobie posłuchać (od początku do końca :P) w ramach odskoczni od tego, czego się słucha zazwyczaj.
  Pozostałych wersji nie oceniam, bo nie ma sensu. :)
 • paparapa14 sierpnia 2013, godz. 10:11
  a tego, ze remix myon and shane 54 zajmuje pierwsze miejsce na beatporcie (kategoria trance) juz nie napiszecie? coraz gorsze te Wasze newsy, a pobija to juz q and a z corstenem, 4 pytania haha
 • Jerycho198814 sierpnia 2013, godz. 10:37
  A mi żadna wersja nie podeszła ;) U Myon & Shane 54 co prawda może i słychać lekki powrót do korzeni, ale i tak ich interpretacja mnie osobiście nie przekonuje ;)
 • marcoss8114 sierpnia 2013, godz. 10:59
  Tylko Myon & Shane 54 się wybijają, z całym szacunkiem :)
 • artinho14 sierpnia 2013, godz. 16:36
  Kozaki, a M&S remix największy kozak :p

  Swoją drogą, dziwne, że temat o Swoonie od kilku dni jest dostępny na stronie, a jeszcze nikt nie pisał o artykule sponsorowanym ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)