Impreza Nu_tone Pres Cocolino odbędzie się 9 czerwca 2012 (Sobota), w klubie Cute Poznań. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Nu_tone Pres Cocolino

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Nu_tone Pres Cocolino

9 czerwca 2012, Cute Poznań, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
NU_Tone – ma na celu promowanie młodych producentów, którzy mają sporo wyobraźni, która to pozwala im zerknąć w strefy ponadczasowych, czasem klasycznych, a niekiedy bardzo nowatorskich dźwięków. Inspirowani są w dużej mierze muzyką z lat 80/90 ze stanów zjednoczonych w gatunku disco-house/detroit-techno. To właśnie będzie celem tego cyklu.
Tym razem zapraszamy Cocolino, duet z Tych.
U ich boku gospodarze Peter Von Coil & RafF Labowsky.


Line up:
Cocolino
Peter Von Coil
Raff Labovsky


COCOLINO - Paweł Kwiecień i Marcin Chumowicz, producenci z województwa śląskiego mieszkający w Tychach, projekt ten powstał w połowie 2010 roku ale wspólnie działają już na rynku kulturalnym od 2003 roku. Jak o sobie mówią nigdy nie skupiają się na jednym konkretnym gatunku, ale uwielbiają house i jego wszelkie odmiany. Tym też krokiem podążają w swoich produkcjach, aczkolwiek na chwilę obecną możecie usłyszeć produkcje deep, groove, electronic. Ich ostatnie produkcje takie jak "Spicy Breading", "something special", oraz "who are you" już czekają aby ujrzeć światło dzienne w jednych z najlepszych wytwórni na świecie, to właśnie te produkcje odbiły się w Polsce dużym echem i zainteresowaniem i jak mówią jest to pewien przełom, ponieważ utwory te to czysta i przyjemna dla ucha elektronika z gatunku house który obecnie króluje w tej kulturze. Nie zapominajmy również o tym, że chłopaki lubią podejmować się wyzwań i w taki oto sposób powstają co jakiś czas "edity" m.in dla Bibio - Ephemeral Bluebell, Mario Bassanov - I'll be gone, Burial and Four Tet - Moth, Gotye Feat. Kimbra - Somebody that I Used to know, We Fell To Earth - The Double, ten ostatni edit został doceniony przez Hernana Cattaneo i był grany na Creamfields 2011 w Buenos Aires. Na dzień dzisiejszy członkowie włoskiej wytwórni Deeperfect Records, Starlight Records oraz Surbeats records, Nie zatrzymują się ani na chwilę, a dokonania możecie słuchać bezpośrednio na ich oficjalnym profilu. Zapraszamy również na oficjalnego soundclouda http://soundcloud.com/cocolinoofficial gdzie można pobrać i posłuchać najnowszych produkcji.

Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Wielka 27/29, Poznań
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Sono Showcase With JuliaSono Showcase With JuliaSobota, 29 września 20122906  Digital Animals  M_dog Vs Scanate2906 Digital Animals M_dog Vs ScanatePiątek, 29 czerwca 2012House Music All Night LongHouse Music All Night LongPiątek, 22 czerwca 20120806  Make It Deep  Selvy  Jacques S0806 Make It Deep Selvy Jacques SPiątek, 8 czerwca 20122605  Cute Pres Cherry Blossoms  Yone-Ko  Dj Mori2605 Cute Pres Cherry Blossoms Yone-Ko Dj MoriSobota, 26 maja 2012