Miasto Gliwice ma ostatnio szczęście do wydarzeń muzycznych wielkiego kalibru. W świecie elektronicznej muzyki tanecznej takie eventy, jak zeszłoroczny ASOT 850 i tegoroczny Dreamstate Europe to... 2 UserComments

Oficjalny plakat Dreamstate robi wrażenie #MiastoGliwiceZaprasza

Artykuł dodano: 4 marca, godz. 19:19
Odsłony: 1193x
Miasto Gliwice ma ostatnio szczęście do wydarzeń muzycznych wielkiego kalibru. W świecie elektronicznej muzyki tanecznej takie eventy, jak zeszłoroczny ASOT 850 i tegoroczny Dreamstate Europe to najwyższa półka, prawie 15 tysięcy fanów Armina van Buurena w Arena Gliwice mówi samo za siebie.

Pod koniec kwietnia tego roku to śląskie miasto znów przeżyje prawdziwą inwazję muzycznych turystów z całego kraju i z... kilkudziesięciu innych państw. W większości z nich tak naszpikowany światowymi gwiazdami event z muzyką trance nigdy nie miał miejsca i prawdopodobnie nigdy już się nie zdarzy. W Polsce dzięki licznej i wiernej grupie melomanów zakochanych w wielu odmianach muzyki trance możemy sobie pozwolić na organizowanie tak imponujących wydarzeń.


Agencja TME Events podjęła się zadania sprowadzenia do naszego kraju znanej, amerykańskiej marki Dreamstate - ta nazwa przyciąga klubowiczów z wielu zakątków Europy i nie tylko, w końcu będzie to historyczna pierwsza i jedyna na razie zaplanowana europejska edycja Dreamstate. W line-upie prawdziwe zatrzęsienie trance'owych legend (Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, Ferry Corsten), wieloletnich ulubieńców (Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Aly & Fila) i aktualnych gwiazd gatunku (Vini Vici, Alpha9, Liquid Soul).

Zresztą, sprawdźcie sami, jak wygląda zestaw artystów na oficjalnym plakacie Dreamstate Europe 2019!
#MiastoGliwiceZaprasza


WLOTKI: http://wlotki.pl/bilety/impreza/260008/dreamstate-europe-poland.htm
Komentarze
  • lineusz116 marca, godz. 19:30
    Plakat Dreamstate robi wrażenie :))) tak jak ta petarda z połowy lutego na temat Dreamstate , która okazała się zwykłym kapiszonem i w dodatku zamokłym.Bileciki nie idą i tyle w temacie .
  • Bugas17 marca, godz. 16:51
    to ciekawe na co bedziesz jezdził za pare lat jak na mayday juz promuja bilety VIP oficjalnie gdzie popadnie dobrze bym sobie te Gliwice wził do siebie bo chyba jedyna droga ne Event day w tych latach,a sam plakat jak plakat mam taki i cieszy
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)