Miasto Gliwice ma ostatnio szczęście do wydarzeń muzycznych wielkiego kalibru. W świecie elektronicznej muzyki tanecznej takie eventy, jak zeszłoroczny ASOT 850 i tegoroczny Dreamstate Europe to... 1 UserComments

Oficjalny plakat Dreamstate robi wrażenie #MiastoGliwiceZaprasza

Artykuł dodano: 4 marca 2019, godz. 19:19
Odsłony: 2479x
Miasto Gliwice ma ostatnio szczęście do wydarzeń muzycznych wielkiego kalibru. W świecie elektronicznej muzyki tanecznej takie eventy, jak zeszłoroczny ASOT 850 i tegoroczny Dreamstate Europe to najwyższa półka, prawie 15 tysięcy fanów Armina van Buurena w Arena Gliwice mówi samo za siebie.

Pod koniec kwietnia tego roku to śląskie miasto znów przeżyje prawdziwą inwazję muzycznych turystów z całego kraju i z... kilkudziesięciu innych państw. W większości z nich tak naszpikowany światowymi gwiazdami event z muzyką trance nigdy nie miał miejsca i prawdopodobnie nigdy już się nie zdarzy. W Polsce dzięki licznej i wiernej grupie melomanów zakochanych w wielu odmianach muzyki trance możemy sobie pozwolić na organizowanie tak imponujących wydarzeń.


Agencja TME Events podjęła się zadania sprowadzenia do naszego kraju znanej, amerykańskiej marki Dreamstate - ta nazwa przyciąga klubowiczów z wielu zakątków Europy i nie tylko, w końcu będzie to historyczna pierwsza i jedyna na razie zaplanowana europejska edycja Dreamstate. W line-upie prawdziwe zatrzęsienie trance'owych legend (Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, Ferry Corsten), wieloletnich ulubieńców (Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Aly & Fila) i aktualnych gwiazd gatunku (Vini Vici, Alpha9, Liquid Soul).

Zresztą, sprawdźcie sami, jak wygląda zestaw artystów na oficjalnym plakacie Dreamstate Europe 2019!
#MiastoGliwiceZaprasza


WLOTKI: http://wlotki.pl/bilety/impreza/260008/dreamstate-europe-poland.htm
Komentarze
  • lineusz116 marca 2019, godz. 19:30
    Plakat Dreamstate robi wrażenie :))) tak jak ta petarda z połowy lutego na temat Dreamstate , która okazała się zwykłym kapiszonem i w dodatku zamokłym.Bileciki nie idą i tyle w temacie .
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)