Impreza One Big Night Show W Znośnej Lekkości Bytu odbędzie się 22 listopada 2014 (Sobota), w klubie Radio Luxembourg Warszawa. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 One Big Night Show W Znośnej Lekkości Bytu

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

One Big Night Show W Znośnej Lekkości Bytu

22 listopada 2014, Radio Luxembourg Warszawa, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
ONE BIG NIGHT SHOW
to Alternatywny rock & roll na żywo i taneczny set z wyjątkowo smaczną nutą
zagrają JOLOKIA i FRENCH LETTERS a DJ SENOR TITO uświetni noc transowymi piosenkami,tak by spędzić ją tańcząc szaleńczo do rana.

JOLOKIA
https://www.facebook.com/page.Jolokia

Jolokia to zespół grający energetycznego alternatywnego gitarowego rocka ( ALTERNATIVE STONE ROCK ). Melodyjne wokale, ostre riffy zatopione w wielokronie dublowanych partiach solowych oraz transowe rytmy osadzone w rockowym pulsie - oto w skrócie, czego możecie oczekiwać od nich na żywo. Kwartet tworzy dwóch gitarzystów, będących jednocześnie wokalistami oraz zgrana sekcja rytmiczna. Wydawnictwa jakie wyprodukowali to : mini album DRIVEN BY THE LOCOMOTIVE w 2011 i w kwietniu 2013 wydali tzw EPkę DEPARTURES GATE ale zespół promuje już nowe nagrania i szykuje nagranie albumu.

FRENCH LETTERS
https://www.facebook.com/frenchletterspl

French Letters to magia krążących w przestworzach dźwięków połączonych z energią wprawionych w ruch strun. To uderzenie werbla, które brzmi jak pojedyncza kropla deszczu. To wibracyjny trans basu przeszywającego szarą ciszę. To głos, który gdzieś z oddali przemawia do twojego serca. I wreszcie, French Letters to emocje- te dobre i złe, spokojne i szalone, zaskakujące i kojące.
Przyjdź, zobacz, posłuchaj, daj się przekonać.22.11.2014
Klub Znośna Lekkość Bytu
ul. Lubelska 30/32
start 20:00
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Górczewska 67, Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa Imprezy Boszkowo