Impreza Outline Liberty Ad Hoc odbędzie się 20 maja 2010 (Czwartek), w klubie Cogitatur Katowice. Start imprezy: godz. 18:00. .
0 Outline Liberty Ad Hoc

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Outline Liberty Ad Hoc

20 maja 2010, Cogitatur Katowice, start: 18:00

Zagrają na imprezie:
Zespoły przekazują dochód ze sprzedanych biletów na leczenie ciężko chorego Dominika Suchonia.


+ + +


OUTLINE
Początki kapeli sięgają roku 2006 kiedy to 15 listopada z inicjatywy Tomasza Adamskiego poznali się Zygmunt „Ziggi” Długajczyk i Paweł „Chaczyk” Wieszołek w celu założenia kapeli, wtedy to powstał pierwowzór zespołu o roboczej nazwie „Armia Ojca Dyrektora”. Gitarzystą zespołu został wspólny znajomy „Ziggiego” i Tomka Paweł „Szmaciorz” Dobrowolski. Celem było zagranie na szkolnym konkursie piosenki angielskiej. Ale nam tak zajebiście się ze sobą grało że rozwiązanie zespołu nie wchodziło w grę. Niestety w życiu nie bywa tak różowo jak w filmach nasze drogi się rozeszły i chociaż dalej utrzymywaliśmy ze sobą kontakt nie było możliwości wspólnego grania. Sytuacja zmieniła się gdy również w listopadzie ale 2008 roku „Ziggi” zadzwonił do „Chaczyka” w celu rozpoczęcia ponownie prób zespołu. Pierwotnie skład wyglądał następująco „Ziggi” wokal, „Szmaciorz” gitara, „Chaczyk” perkusja. Brakowało nam basisty. Z powodów osobistych ominę historię basisty. Był to bardzo duży błąd z naszej strony że włączyliśmy tego osobnika do naszej zespołowej rodziny. W grudniu tego samego roku dołączył do nas „Franki” jako drugi gitarzysta. W styczniu 2009 kiedy „Szmaciorz” z powodów osobistych opuścił nas, jego miejsce zajął „Bart” który chociaż był nowy od razu załapał czego od niego wymagamy i godnie spełnia nasze wymagania. Po ponad 2 miesięcznej przerwie w nasze szeregi powrócił „Szmaciorz” tym razem jako basista. Brakowało nam tylko nazwy i tu pomocny był nam słownik j. angielskiego Nasz wybór padł na „Outline” Z pełnym składem, nazwą i głowami napchanymi pomysłami ruszamy w drogę do spełnienia naszych marzeń Spotkać nas możecie w soboty w „MDK” na „Tysiącleciu”
http://www.myspace.com/outlinebandpl

AD HOC
To pięciu muzyków, których połączyła pasja do rocka. Powstaliśmy pod koniec listopada 2008 roku i na swoim koncie mamy już jedną wygraną w pierwszej edycji „Bitwy Kapel” zorganizowanej w Rudzie Śląskiej. Pod względem muzycznym, staramy się nie zamykać w jednym gatunku, a czerpać jak najwięcej inspiracji z różnych stylów i brzmień. AD HOC to z łacińskiego „do celu”, stworzone pod konkretny cel, tak też jest i z naszą kapelą. Powstaliśmy by spełnić nasz najważniejszy cel – grać muzykę, która będzie sprawiała nam tyle radości w tworzeniu, co w jej słuchaniu.
http://www.myspace.com/adhoci

LIBERTY
Historia zespołu z Katowic rozpoczęła się w 2008r. jak mówi wokalista Paweł Mroziński, z chęci grania muzyki, kontaktu z publicznością i oderwania się od szarej rzeczywistości. Niedługo po powstaniu skład debiutował na scenie katowickiego Spodka podczas „Rawa Blues Festiwalu”. Liberty to formacja grająca rocka o silnym podłożu, to sześciu nieogarniętych młodych muzyków starających się stworzyć własny świat dźwięków i rytmów. Skład zespołu zmieniał się jak w kalejdoskopie aż do teraz. Kuba Kondzielnik – perkusja, Daniel Rogala – gitara solowa, Wojtek Biernacki – bas Szymon Suchoń Wiolonczela/klawisze/gitara oraz Paweł Mroziński – wokal to obecny i chyba już stały skład Liberty. Chłopaki mają za sobą wiele występów na terenie śląska, ale również na festiwalach miedzy innymi takich jak międzynarodowy „Chełmstok” czy „Rykowisko”, a także debiut telewizyjny w programie „made by silesia” emitowanym przez TVS. Obecnie pracują nad materiałem na ich pierwszą debiutancką płytę. Na stałe współpracują również z Moniką Zemelką.
http://www.myspace.com/liberty56
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Gliwicka 9a, Katowice
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
The Magic Carpathians ProjectThe Magic Carpathians ProjectSobota, 29 maja 2010Walentynki Z Cogitaturem Martyna JakubowiczWalentynki Z Cogitaturem Martyna JakubowiczNiedziela, 14 lutego 2010Sylwester 20092010Sylwester 20092010Czwartek, 31 grudnia 2009Tomek Makowiecki  After Flirt BeatsTomek Makowiecki After Flirt BeatsPiątek, 11 grudnia 2009Pablopavo  LudzikiPablopavo LudzikiCzwartek, 10 grudnia 2009
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa Imprezy Boszkowo