Coraz więcej znanych postaci jest zakażonych COVID-19. 1 UserComments

Paavo z Above & Beyond zakażony koronawirusem

Artykuł dodano: 28 marca, godz. 12:27
Odsłony: 736x
Coraz więcej znanych postaci jest zakażonych COVID-19. 

Najnowszy koronawirus, który zatrzymał połowę świata, w tym wydarzenia sportowe i kulturalne, został wykryty także u osób, które znamy ze świata polityki, filmu, sportu czy muzyki. Książę Karol, premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, Tom Hanks z żoną, Idris Elba, Olga Kurylenko, Charlotte Lawrence, wśród sportowców m.in. reprezentant Polski Bartosz Bereszyński. 

Niedawno media obiegła informacja, że w ciężkim stanie z powodu wirusa jest wokalista Rammstein, na szczęście nie była to prawda. Niestety potwierdzono zakażenie o jednej trzeciej Above & Beyond Paavo Siljamäki. Muzyk zbadał się po powrocie z Bali, gdzie miał kontakt z tamtejszym masażystą. 

Odezwał się do swoich fanów dopiero po 11 dniach walki z groźnym wirusem, jednocześnie dziękując wszystkim tym, którzy ryzykują własne życie pomagając innym. Dodał też, że "częścią bycia chorym jest bycie wystraszonym". Mamy nadzieję, że wszystko jest już OK i za chwilę przeczytamy dobre wieści o wyleczeniu Paavo! 

Komentarze
  • UcieX1 kwietnia, godz. 09:35
    Rozsądek i ostrożność to jest najdroższy "towar", którego nie kupimy. W dobie koronawirusa dał się dotykać obcej osobie, w obcym państwie. Z jednej strony sam sobie winny, a z drugiej życzę powrotudo zdrowia.
    Szkoda, że tak wielu ludzi olewa te podstawowe zasady.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)