Słowo "patologia" źle się Wam kojarzy? Po imprezie "Pathologic" wasze skojarzenia z tym słowem będą zupełnie inne! Macie dość komercyjnych brzmień i tandetnej muzyki? Ten wieczór zapadnie Wam na długo w pamięci. Podczas 3 UserComments

Pathologic @ Fabryka - Nysa

Artykuł dodano: 6 października 2011, godz. 16:59
Odsłony: 4111x
Słowo "patologia" źle się Wam kojarzy? Po imprezie "Pathologic" wasze skojarzenia z tym słowem będą zupełnie inne! Macie dość komercyjnych brzmień i tandetnej muzyki? Ten wieczór zapadnie Wam na długo w pamięci. Podczas imprezy będzicie mogli rozkoszować się brzmieniami przede wszystkim minimal, techno, dubstep a także trance. Impreza organizowana jest przy okazji urodzin trzech djów w składzie Niklas Venn, Dorian Cue, CMK.

Data: 21.10.2011
Miejsce: Klub Studencki FABRYKA
Adres: Nysa ul. Mariacka 16c
Start: 20:00
Wjazd: FREE

Lineup:

- Niklas Venn (Soundtrade / Electrocity)
- Silvershine (Slave Sound)
- CMK (Free Artz)
- Dorian Cue (Dance4US)
- Sklodowski (M&M ftb.pl Members Party)

Biografie:

Niklas Venn - urodzony w 86-tym w Oławie. Od dziecka interesujący się muzyka, wiele lat ściśle związany z muzyką klubową. Bodźcem, który pchnął go w kierunku muzyki elektronicznej był Kai Tracid. Zamiłowanie do kwaśnych brzmień Rolanda TB-303 i trance'owych klimatów, jakimi raczył go Kai Tracid, zaowocowały jeszcze większym zainteresowaniem tym gatunkiem. Począwszy od uplifting'u przez progressive, deep, goa, psy a skończywszy na tech i hard trance'ie. Muzyka jest niezbędnym składnikiem jego codzienności. Od czerwca 2004 mocno związany z wortalem muzyki klubowej ftb.pl (Kraneeec).Od kilku lat zajmuje się dj'ką i produkcją. Jego sety to inspirowana chwilą i nastrojem mieszanka mocno energetycznych brzmień tech-house, techno, tech-trance i hard-trance. W jego case'ie znaleźć można również sporo oldschool'owych kawałków. Są tam numery miedzy innymi takich wykonawców jak: Kai Tracid, Hennes & Cold czy Derb.

Jest jednym z pomysłodawców i współorganizatorem cyklu imprez Meeting & Melange ftb.pl Members Party oraz Meeting & Melange Forest Edition (Open Air).

10 stycznia 2011 roku Niklas Venn zasilił skład agencji muzycznej Soundtrade - organizatora jednego z największych eventów w Polsce - Electrocity w byłym klasztorze Cystersów w Lubiążu.

Jego ideały muzyczne - Kai Tracid, A*S*Y*S, DJ Scott Project
Bardzo ceni sobie także twórczość m.in : Phunk Investigation, The Advent & Industrialyzer, Spektre, Piatto, Lutzenkirchen...

Dotychczas Niklasa Venn'a można było usłyszeć między innymi na Electrocity V i Electrocity VI (klasztor cystersów - Lubiąż), Audiolake Festival (zalew Radków) ,Meeting & Melange ftb.pl Members Party 2008/2009/2010/2011 (Skorzęcin) ,Meeting & Melange Forest Edition 2009/2010 (Miłocice - Open Air), Dance4Us (Miastko), Dreams Night (Żmigród - WOŚP 2010/2011), Associations 2 (Żmigród) oraz w klubach: Ekwador (Manieczki), Relax (Leszno), Strefa Bravo (Kłodzko), Best (Skorzęcin), Jamajka (Komprachcice) itp...

Miał przyjemność grać na imprezach m.in z: Sander van Doorn, ATB,Gareth Emery, Eddie Halliwell,Marco V, Lisa Lashes, Jordan Suckley, Dash Berlin,Dave Schiemann, Myon & Shane 54, Josh Gallahan, Paul Vinitsky, Adam Nickey, Carlo Calabro

Silvershine to zdolny i utalentowany przedstawiciel muzyki klubowej. Pod pseudonimem tym ukrywa się Marek Jaśkiewicz, obecnie mieszkający w śląskim Rzymie DJ. Jeszcze niedawno na pytanie, kim jest Silvershine, wielu mogło odpowiedzieć przecząco, kręcąc z niewiedzy głową. Obecnie znany jest nie tylko ze względu na znakomity dobór utworów w swoich energetycznych setach, ale również dzięki własnej, niespotykanej technice. Jego sety pełne są mrocznych, technicznych, minimalistycznych dźwięków, za pomocą których przejmuje władzę nad umysłami klubowiczów.
Silvershine debiutował w audycji radiowej prowadzonej przez Niklasa Venn’a grając gościnnego seta b2b z CMK, po czym w kilka tygodni później zaprezentował swoje umiejśtności na FTB Meeting &Melange Members Party 2009. Do najważniejszych występów można zaliczyć INSOMNIĘ (edycję 2009, 2010) oraz THE END które odbyły się w Osowcu.
Do tej pory miał okazję grać u boku takich artystów jak: Angelo Mike, Carla Roca, Siasia, Meg Cocaine, Grzegorz Es, Gudowski, Hensha, Pekin, Lukash Andego, Marks, Dropski, TMK, Musick, Tomash Mc Gee, Harty.

Ważniejsze miejsca: Inqbator Katowice, Regres Bytom,Archibar Katowice, Rampa Opole, Trops Gdańsk, Fabryka Opole, Tunel Kędzierzyn Koźle, Fabryka Nysa.
Nie minęło wiele czasu a DJ już dostaje propozycje grania na znacznej ilości imprez. Co tu dużo pisać, jeśli będziecie mieli okazje posłuchać go na żywo, ocenicie sami. Do zobaczenia w klubach.

CMK - pochodzi z Nysy. Twierdzi że nie jest nikim wielkim w świecie muzyki tylko po prostu gra bo lubi. W skrócie pisząc przygodę z muzyką techniczna zaczął na początku lat 90 słuchając audycji radia BBC 1 czy Evosonic. Po latach fascynacji muzyka techniczną postanowił sam spróbować swoich sił za deckami, zaowocowało to latami praktyki na wszelkiego typu sprzęcie. Nie ma sensu wypisywanie bzdetów typu że "ma swój własny niepowtarzalny styl i technikę" .
Jeśli ktoś chciałby ocenić i posłuchać jego setów to najlepiej zaprosić artystę do klubu gdzie za konsoletą sam zaprezentuje co potrafi, bez zbędnej gadki.
Jego sety to zaskakujący mix wszystkiego, co w muzyce elektronicznej najlepsze, utwory których charakterystyczną cechą są pompujące brzmienia techno oraz potężna energia niesiona przez głębokie minimalistyczne dźwięki.
Grał na imprezach i w klubach takich jak: Insomnia, The End, Dance4us, Dreams Night, FTB M&M, Inkubator Katowice, Fabryka Nysa, Archibar Katowice,Tuba Poznań,Fabryka Opole i wielu innych.

Dorian Cue - Pochodzi z Oławy, za deckami od 3 lat. Posiada doskonały kontakt z publiką, prezentując za konsolą muzykę, która przyciągnie uwagę każdego . Gra różne odmiany Trance. Począwszy od Progrssive Trance, przez Vocal Trance, a kończąc na Uplifting Trance. Do tej pory miał okazję zagrać z takimi Dj'i jak: Dave Schiemann, Tiddey, Paul Vinitsky, Cez Are Kane, Niklas Venn, Dj Treck, Dj Zabor czy Next Dj.

Sklodowski. Pseudonim artystyczny 26-letniego Dj’a i początkującego producenta. Urodzony w małej miejscowości w południowo-zachodniej Polsce – Bolesławcu.
Od dziecka związany w pewien sposób z muzyką. Dzięki rodzicom miał dostęp do muzyki z zachodu. Ojciec pracował w NRD a Mama miała wypożyczalnię kaset VHS z zarejestrowanymi koncertami , które w ówczesnej Polsce nie były powszechnie dostępne. Razem ze starszym bratem zasypiał przy muzyce Jeana Michaela Jarre’a. On także zapoznał go z takimi ponadczasowymi twórcami jak: B.B.E., RMB, Paul van Dyk, Faithless, Binary Finary, Westbam i wieloma innymi. Wielki wpływ na jego światopogląd i inspiracje muzyczne miał również polski rap i ogólnie kultura hip-hopowa. Jednakże w jego sercu zawsze główną rolę odgrywała elektronika. Takie kawałki jak: „Spring”, „Reality” RMB, „Seven Days And One Week” B.B.E., „Sunshine” Kay Cee, czy „Too Many Times” Kai Tracid, to klasyki, które do teraz nosi w torbie z innymi płytami.

Za namową i pod okiem Niklasa Venna rozpoczął kilka lat temu przygodę z Dj’ingiem. Szlifuje swoje umiejętności i uczy się, cały czas zbierająć nowe doświadczenia. Jego sety to wybuchowa mieszanka Tech i HardTrance idealnie wpasowująca się w gusta słuchaczy i za każdym razem wyciągająca ludzi na parkiet. Sam za konsoletą daje z siebie wszystko, bawiąc się równie dobrze jak reszta Sali. Ostanio, przy różnych okolicznościach tworzy sety zmierzając w mroczniejsze, szybsze i niszczące HardTechno i Schranz, jednakże nie obce i bliskie są mu klimaty samego Techno, Minimalu, House czy Psy/Goa Trance…

FABRYKA - Klub Studencki

Fabryka... to oryginalny, niepowtarzalny klimat utrzymany w atmosferze kolorytu zabaw i szaleństwa życia studenckiego! Fabryka... jest krainą prawdziwej muzyki pozbawionej komercji, przyjazną Twojej kieszeni i zapewniającą poznanie wyjątkowych i oryginalnych ludzi którzy kochają wolność wyboru. Fabryka... to nocne filmy, koncerty, wieczory poetyckie i tematyczne spotkania!
Stwarzamy braci studenckiej bezpośredni wpływ na życie ich klubu. Fabryka ... łączy i rodzi prawdziwe przyjaźnie, które zostaną w sercach na długie lata. Jesteśmy dla Was aż po blady świt witający ludzi pracy! Jesteś studentem masz piwko z kranu za 4 zl.

Komentarze
  • cmk6 października 2011, godz. 21:27
    krotko mowiac dobra impreza sie szykuje wiec zapraszamy :)
  • Emotional Trance7 października 2011, godz. 08:44
    czyli kolejny total rozpier**l ;P widzę dużo chętnych <lol>
  • Kraneeec18 października 2011, godz. 09:02
    ja będe :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)