Gdyby stworzyć zestawienie Waszych ulubionych trance'owych DJ-ów i producentów, z całą pewnością obaj panowie znaleźliby się na takiej liście! 21 UserComments

Paul Van Dyk i Alex M.O.R.P.H. w Pacha Poznań w sobotę (Wlotki rozdane)

Artykuł dodano: 15 października 2019, godz. 22:22
Odsłony: 2249x
Gdyby stworzyć zestawienie Waszych ulubionych trance'owych DJ-ów i producentów, z całą pewnością obaj panowie znaleźliby się na takiej liście!

Pierwszy z nich w wielu przypadkach pewnie byłby w ścisłej czołówce, a nawen na miejscu pierwszym. Paul Van Dyk to dla wielu jedna z najważniejszych, a nawet nierzadko najważniejsza postać w historii tego gatunku muzycznego, a przy okazji artysta, który nie zajmuje się tylko odcinaniem kuponów od dawnej sławy i sukcesów, ale wciąż nagrywa świetne utwory i wydaje znakomite albumy, wciąż także jest czujny w znajdowaniu dobrej muzyki i godnych uwagi artystów, których promuje dzięki swojej wytwórni płytowej Vandit Records. 

Wraz ze swoim niemieckim kolegą, również znanym z wydania wielu perełek w Vandicie Alexem M.O.R.P.H.-em są gwarancją, że noc z 19 na 20 października w poznańskiej Pachy będzie nocą niezwykle gorącą, euforyczną i zabierającą w wiele pięknych, muzycznych podróży. Czy trzeba Was specjalnie namawiać do zabawy w ten właśnie weekend w jedynej Pachy w Polsce? KONKURS: Mamy dla Was wlotki, napiszcie nam w komentarzu, jaki kawałek z gatunku trance jest Waszym zdaniem najlepszy z wszystkich, które ukazały się jak dotąd w roku 2019? Jednocześnie wyślijcie mejla na adres marcinzyski@gmail.com, w jego temacie wpisując PVD + imię i nazwisko + nick na FTB.pl. 


EDIT:
Wlotki otrzymują: 

Aleksandra 123
Kicak 262 

Przyjemności!
Komentarze
 • Aleksandra12311 października 2019, godz. 17:55
  Nie budzi nikogo wątpliwości, że Armin tworzy muzykę na najwyższym światowym poziomie. Jego muzyka jest ponadczasowa i uwielbiana przez fanów. Według mnie tegoroczny kawałek "Armin van Buuren vs Shapov - La Résistance De L'Amour" jest absolutnie genialny, wprowadza w niesamowity nastój, a także budzi we mnie wiele pozytywnych emocji. Dźwięki hipnotyzują i wciągają sprawiając, że ma się poczucie wiecznego niedosytu. Za każdym razem jak go słucham zanurzam się "ponadwymiarową przestrzeń" tego kawałka. O to chyba w tym chodzi, że chciałoby się więcej i więcej. "Czy trzeba Was specjalnie namawiać do zabawy w ten właśnie weekend w jedynej Pachy w Polsce?"... Uwielbiam muzykę trance i tym samym nie wyobrażam sobie, żeby nie miało by mnie być na imprezie Paula van Dyka, który podobnie jak Armin jest ikoną muzyki trance'owej.
 • Kicak26211 października 2019, godz. 20:14
  Hypaton - Never Say Never

  A w szczególności moment gdy puszcza to Giuseppe na Dreamstate w Gliwicach.

  Wrażenie jakby wszyscy odlecieli do gwiazd, łzy przeplatane z uśmiechem, że można być częścią tak pięknych chwil :)
 • marcin_piatkowo12 października 2019, godz. 22:17
  Wszystko co wychodzi spod ręki mistrza Giuseppe w tym roku to złoto!
  Hymn Dreamstate Europe dla mnie number 1 !!!!
  Giuseppe Ottaviani - Keep Yor Dreams Alive
 • EjKU15 października 2019, godz. 23:38
  Cosmic Gate & Emma Hewitt - Not Enough Time 2.0
  piękny vocal i petarda wejście , robi robotę na festivalach :)
 • Marcin Żyski16 października 2019, godz. 10:25
  Wlotki otrzymują:

  Aleksandra 123
  Kicak 262

  Przyjemności!
 • Kicak26217 października 2019, godz. 20:23
  Dziękuję serdecznie :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (21)