Dominic Peters i David Poole słyną nie tylko z oryginalnych teledysków i niekonwencjonalnych live actów, ale przede wszystkim ze swojej twórczości, która przyniosła im wiele nominacji i wyróżnień. 0 UserComments

Piąty studyjny album duetu GoldFish!

Artykuł dodano: 27 listopada 2017, godz. 10:03
Odsłony: 567x
Kompozytorzy, multiinstrumentaliści, wokaliści i inżynierowie dźwięku. Dominic Peters i David Poole, to muzycy w pełnym tego słowa znaczeniu. Słyną nie tylko z oryginalnych teledysków i niekonwencjonalnych live actów, ale przede wszystkim ze swojej twórczości, która przyniosła im nominację do MTV Music Awards oraz wielokrotne wyróżnienia w swoim rodzimym kraju.


Dwóch wszechstronnie utalentowanych producentów, którzy od samego początku wyznaczyli swoją własną ścieżkę do sukcesu. Ich ambitne pomysły, przyniosły cztery nagrodzone albumy i hity na światowych listach przebojów. Ale dziś pochodzący z Kapsztadu, południowoafrykański duet GoldFish, postawił sobie poprzeczkę jeszcze wyżej.

Piąty studyjny materiał zatytułowany „Late Night People”, jest niczym mapa do nowych, nieodkrytych jeszcze miejsc. Składa się z 13 różnorodnych utworów, łączących brzmienia funky, disco i dance z żywymi instrumentami, jak saksofon, gitara i pianino. Słuchając każdej kolejnej produkcji, odsłaniamy element układanki, która na koniec składa się w kalejdoskopowy, spójny obraz. Znajdziemy tu m.in. single „Deep Of The Night” i „If I Could Find”, nowe kompozycje z Soweto Kinch, Soraną czy DIMMI, a także genialny cover hitu „Little Lies”, z repertuaru grupy Fletwood Mac.

Uwielbiani za innowacyjne występy na żywo i bezczelne animowane teledyski. Dominic Peters i David Poole są gotowi, by zaprezentować światu swój najbardziej zróżnicowany album, jaki kiedykolwiek razem nagrali.Tracklista:
01. Late Night People (feat. Soweto Kinch)
02. Talk To Me
03. No One Has To Know
04. If I Could Find
05. Bad Luck And Trouble
06. Little Lies
07. Hold Your Kite (with Sorana)
08. Just Me Now (with DIMMI)
09. Rising Sun (with Pontifexx feat. Gustavo Bertoni)
10. These Two Oceans
11. Deep Of The Night (feat. Diamond Thug)
12. Absolute Power
13. Deep Of The Night (Submerged Mix) (feat. Diamond Thug)

Premiera w Polsce:
24.11.2017 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

Album Preview Mix GoldFish - Late Night People - Out Now


GoldFish feat. Diamond Thug - Deep Of The Night (Official Music Video)


GoldFish feat. Diamond Thug - Deep Of The Night (Live Version) [Official Music Video]


Goldfish - If I Could Find (Official Music Video)


GoldFish - Talk To Me (Official Music Video)

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)
Popularne zdjęcia z imprez
76zdjęćZdjęcia z imprezy Only Cherry Music  Oscaritto  Jacob AOnly Cherry Music Oscaritto Jacob ACherry Music Club100zdjęćZdjęcia z imprezy Piątek 7122018Piątek 7122018Słodownia62zdjęćZdjęcia z imprezy 2018-12-08 - Mikołajki 20182018-12-08 - Mikołajki 2018Pomarańcza100zdjęćZdjęcia z imprezy Sobota 0812218Sobota 0812218Słodownia70zdjęćZdjęcia z imprezy Ladies Night Czwartek 1312Ladies Night Czwartek 1312Lordis Club & Foo Foo Bar100zdjęćZdjęcia z imprezy All Night  People From IbizaAll Night People From IbizaPacha