To będzie bardzo udana impreza dla wszystkich, którzy kochają nieśmiertelne dźwięki od artystów, którzy są z nami już od kilkunastu lat! 3 UserComments

Picotto, Tracid, Van Linden i Marco V za darmo w Gorzowie!

Artykuł dodano: 8 sierpnia 2019, godz. 14:08
Odsłony: 2991x
To będzie bardzo udana impreza dla wszystkich, którzy kochają nieśmiertelne dźwięki od artystów, którzy są z nami już od kilkunastu lat!

Kiedy bowiem pierwszy raz zakochaliście się w sztosach od Mauro Picotto? Kiedy pierwszy raz mieliście ciary przy muzyce Kai'a Tracida? Kiedy po raz pierwszy wyrwał Was z butów Marco V? Trochę czasu już minęło, ale ci panowie wciąż trzymają poziom i wciąż budzą zainteresowanie polskiej publiczności - pod koniec wakacji pojawią się na jednej scenie na darmowej imprezie!

To dobra okazja na meeting - na pewno nie zabraknie tam wieloletnich klubowiczów FTB.pl - do zobaczenia 24 sierpnia na nadwarciańskich błoniach, gdzie jak zapowiadają organizatorzy "podczas Koniec Lata Party wystąpią dla Was legendy europejskiej i polskiej sceny klubowej! Będzie wielka multimedialna scena, potężne nagłośnienie, pirotechnika, najlepsi klubowicze z całego kraju, i niepowtarzalny klimat Euforii Dźwięku, który nie przerwanie trwa od 12 lat!". 

■ 𝐋𝐈𝐍𝐄-𝐔𝐏:
Mauro Picotto
Marco V
Kai Tracid
Marc van Linden
Kalwi & Remi Official
DJ KUBA & NEITAN
Dj Quiz
• ed friends


WIĘCEJ INFO:

https://www.facebook.com/events/327374727959223/?active_tab=about
Komentarze
  • Cro Uch15 lipca 2019, godz. 17:58
    Słucham pełno Alchemy Podcast ??
  • Lucas Bielecki15 lipca 2019, godz. 18:22
    Kai <3
  • AnioLL11 sierpnia 2019, godz. 11:20
    Swietny sklad...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)