Jak podaje wikipedia: 'rzeczywistość rozszerzona (ang. Augmented Reality) to system łączący świat rzeczywisty z generowanym komputerowo. Zazwyczaj wykorzystuje się obraz z kamery na który nałożona jes 0 UserComments

Pierwsza 'rzeczywistość rozszerzona' w muzyce tanecznej

Artykuł dodano: 31 maja 2012, godz. 11:18
Odsłony: 3005x
Jak podaje wikipedia: 'rzeczywistość rozszerzona (ang. Augmented Reality) to system łączący świat rzeczywisty z generowanym komputerowo. Zazwyczaj wykorzystuje się obraz z kamery na który nałożona jest generowana w czasie rzeczywistym grafika 3D. Na przykład, użytkownik AR może przy pomocy półprzeźroczystych okularów obserwować życie toczące się na ulicach miasta jak również elementy wytworzone przez komputer nałożone na rzeczywisty świat'.


Kto ze świata muzyki tanecznej wykorzystał ten system po raz pierwszy we własnej aplikacji? The winner is... Steve Angello i jego wytwórnia SIZE! Sprawdźcie jak to działa – dzięki aplikacji możecie, rzecz jasna, dowiedzieć się paru rzeczy na temat artystów współpracujących z labelem, posłuchać paru nieznanych dotąd sampli, a w najbliższym czasie otrzymywać świeże newsy z wytwórni dotyczące nowych wydawnictw, imprez i nie tylko.

Prezentacja aplikacji zbiega się z premierą numeru, który duet AN21 & Max Vangeli stworzył razem ze Steve'em Angello. Jak Wam się podoba „H8RS”? Odsłuch poniżej, wcześniej linki do aplikacji na Androida, i na Maca.

Pobierz:

ANDROID

MAC

AN21 & Max Vangeli vs. Steve Angello - H8RS (Original Mix)
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)
Popularne newsy
0koment.Polscy DJ-e zakażeni koronawirusem. Będzie powrót do obostrzeń?Polscy DJ-e zakażeni koronawirusem. Będzie powrót do obostrzeń?29 lipca, godz. 14:32