Sypnęło albumami i kompilacjami w tym tygodniu. Widać, że wiosna się zbliża dużymi krokami, to w końcu najlepszy okres na zakochiwanie się, podejmowanie nowych wyzwań, no i … raz jeszcze zakochiwanie. 4 UserComments

Pierwszy album Minusa 2012

Artykuł dodano: 28 lutego 2012, godz. 11:18
Odsłony: 1716x
Sypnęło albumami i kompilacjami w tym tygodniu. Widać, że wiosna się zbliża dużymi krokami, to w końcu najlepszy okres na zakochiwanie się, podejmowanie nowych wyzwań, no i … raz jeszcze zakochiwanie się, ale tym razem w muzyce.
Nowy album wydany przez Minusa jest o tyle ciekawym zjawiskiem, że powinien nam odpowiedzieć na pytanie – jak sobie poradzi label Hawtina po odejściu Magdy, Houle i Pierce’a? Jaką obierze drogę, kto będzie ważną, nową twarzą wytwórni Wielkiego Ryszarda? Sądzę, że już wiemy: Hobo.Gdy ponad rok temu wydał „Berlin Booty”, nieco przypominający klasyka Mr Oizo „Flat Beat”, można się było domyślić, że mamy do czynienia z kimś bardzo ciekawym. Po przesłuchaniu płyty „Iron Triangle” już wiemy, że to ktoś wyjątkowy. Nikogo nie powinno dziwić, że Hawtin wydał mu właśnie album. To materiał jednocześnie nawiązujący do minimalistycznej formuły Minusa, jak i wykraczający poza nią pewnymi subtelnymi rozwiązaniami.W pewnym sensie Hobo świetnie wypełnia przestrzeń po Magdzie i Houle, którzy mieli ciągoty do oldskulowego i głębokiego elektro. Na „Iron Triangle” dominuje muza tajemnicza, a jednocześnie w jakiś sposób lekka, duszna a jednak łatwo wpadająca w ucho, zakręcona i intrygująca, nawiązująca do przeszłości i jednocześnie wychylająca się w przyszłość. Polecamy!

http://www.beatport.com/#release/iron-triangle/861278

Komentarze
 • Bartas28 lutego 2012, godz. 11:13
  Tri-State?
 • Prisonbull28 lutego 2012, godz. 11:45
  To samo pomyślałem ;p
 • Adwell28 lutego 2012, godz. 11:54
  Dokladnie, znajoma okładka. Początek roku jest świetny. Los Angeles '12 i Winter np są świetne ;)
  Szykuje się świetny rok.
 • Lilu00728 lutego 2012, godz. 13:57
  DURESS DURESS (Original Mix) najbardziej mi podszedł z całego albumu
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)