Swoją przygodę z muzyką zaczął kilka lat temu, razem z wyjątkowym projektem Sound Nation. Dziś niewidomy Patryk Miś jest gotowy na to, aby podzielić się swoją wiedzą z innymi na Masterclass 2! 2 UserComments

Pierwszy prelegent 'Masterclass 2' - inspirująca historia Patryka Misia!

Artykuł dodano: 19 grudnia 2018, godz. 10:10
Odsłony: 871x
W przypływie tysięcy, wielu tysięcy nowych artystów, którzy próbują swoich sił w produkowaniu muzyki, łatwo się zniechęcić po pierwszych porażkach, np. brakach odpowiedzi od wytwórni, negatywnych i niekonstruktywnych krytykach, itp. Dzisiejszą opowieść dedykujemy i kierujemy głównie do Was, aspirujących producentów. Przy odpowiednich zdolnościach, sile zaparcia i ogromnej pracy, nie ma żadnych granic i barier, aby spełniać swoje marzenia, co udowadnia Patryk Miś, znany pod aliasem DeepUniverse.

Patryk rozpoczynał swoją przygodę z produkcją muzyki trance w 2009 roku przy wyjątkowym projekcie o nazwie Sound Nation, składającym się z trójki niewidomych osób (oprócz niego, skład tworzyli Rafał Marzec i Julia Dzierżek). W 2011 roku ich singiel "The Promised Land" został wydany przez holenderską wytwórnię Digital Quest Music. Wydanie zawierało m.in. remiks Patryka i Julii pod aliasem DeepUniverse.

The Promised Land (Deepuniverse Remix)

W latach 2014-2015, Patryk mógł pochwalić się dwoma wydaniami w wytwórniach czeskiego Trance All-Stars Records: "Bring Back The Sun" we współpracy z Blue Wings (Rafał Marzec), zaprezentowane w głównym katalogu labelu oraz solowe "Regular Expression", wydane w Liquid Energy Digital. Wymienione produkcje zyskały wsparcie m.in.: Sneijdera, Ahmeda Romela czy Manuela Le Saux.

DeepUniverse & Blue Wings - Bring Back Your Sun (DeepUniverse Mix)

Od 2016 roku Patryk samodzielnie pracuje nad projektem DeepUniverse, tworząc muzykę oraz występując na żywo jako DJ. Dlaczego zdecydował się na trance?

- W życiu przeskakiwałem po wszystkich gatunkach elektroniki, od brzmienia Jean-Michel Jarre'a aż po hands up czy nawet hardstyle. Gatunek trance ma w sobie najwięcej czynnika emocjonalnego. Wiem, że wiele osób narzeka dziś na jej szablonowość, jednak odpowiedni dobór utworów, potrafi dać mi uczucie euforii lub skłonić do refleksji.

DeepUniverse - Regular Expression (Original Mix) [Liquid Energy Digital]


Patryk Miś aka DeepUniverse będzie jednym z prelegentów na "Masterclass 2 by EQulibrium Sounds", które odbędzie się 16 marca 2019 roku w hotelu Andersia w Poznaniu! Czego możemy spodziewać się po wystąpieniu Patryka?

- Ze swojej strony zrobię wszystko, aby było to jak najbardziej wartościowe dla innych. Nie będę stawiał na show, lecz przede wszystkim na wiedzę i merytorykę, aby uczestnicy wynieśli z tego wydarzenia jak najwięcej. Chcę ich zainspirować.

Serdecznie polecamy Wam czwarty epizod "EQ Vlog", w którym Marcin Przybylski przeprowadził kilkunastominutowy wywiad z Patrykiem. Dowiecie się z niego m.in.: jacy artyści inspirują Patryka, jak wygląda jego praca nad utworami, jak długo zajęła mu nauka programu do tworzenia muzyki, jak postrzega scenę trance w Polsce, a także jakie jest jego największe muzyczne marzenie.

EQ Vlog#4 - Brak granic i barier! DeepUniverse


Już niedługo zostanie ogłoszony zagraniczny headliner "Masterclass 2 by EQulibrium Sounds", a także rozpocznie się sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie. Jeżeli interesujecie się produkcją muzyczną, nie może Was zabraknąć w Poznaniu!

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/equlibriumsounds


Komentarze
  • SoundTraffic19 grudnia 2018, godz. 19:28
    Piękny oraz wartościowy artykuł!
  • kamil / kamillo20 grudnia 2018, godz. 09:05
    Zgadzam się ;) wartościowy artykuł , miałem przyjemność poznać obydwu Panów . Wartościowi ludzie z pasją ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)
Popularne newsy
1koment.Ważne info na temat EUFORIA FESTIVAL 2020!  Ważne info na temat EUFORIA FESTIVAL 2020! 18 maja, godz. 20:060koment.Ultra Europe 2020 Ultra Europe 2020 'przeniesione na lipiec 2021' 22 maja, godz. 15:01