Drodzy miłośnicy klasycznej odmiany muzyki house. Jeśli brakowało Wam kandydata na przebój nadchodzącej wiosny, mamy dla Was propozycje nie do odrzucenia, kawałek, którego po prostu nie da się nie... 17 UserComments

Pierwszy sztos z nowej polskiej wytwórni

Artykuł dodano: 14 marca 2012, godz. 10:28
Odsłony: 6858x
Drodzy miłośnicy klasycznej odmiany muzyki house. Jeśli brakowało Wam kandydata na przebój nadchodzącej wiosny, mamy dla Was propozycje nie do odrzucenia, kawałek, którego po prostu nie da się nie polubić i nie da się nie poczuć przy nim wiosny, czy nawet lata.
Rzecz to potrójnie polska (dwóch polskich producentów plus polski wokalista), a nawet poczwórnie, bo wydana w nowej polskiej wytwórni. Producenci to Loui & Scibi, wokalista to Jacob A, a nowy label nazywa się Taste The Music i swoją działalność zaczyna z wysokiego „c” - nie tylko dlatego, że „Stop The Time” to świetny numer, ale też dlatego, że udało się ciekawych remikserów: duet Amorhouse & Fennel oraz Yassa!Dajcie znać jak Wam się podoba i z czym się kojarzy (bo trochę się kojarzy). Na pewno kolejny bardzo udany numer w karierze leszczyńsko-wrocławskiego duetu, po „This is How We Do It”, „Around” czy „Dance All Night”. Wydawali już w Purple Music czy Diamondhouse, teraz czas na wydawanie u siebie – Taste The Music to label założony przez duet Louiego wraz z połową duetu Groove Cocktail Tommy Gustavem. Życzymy powodzenia i kolejnych tak udanych wydawnictw!

Loui & Scibi vs. Jacob A. - Stop The Time (Original Mix)


Loui & Scibi vs. Jacob A. - Stop The Time (Amorhouse & Fennel Remix)


Loui & Scibi - Stop The Time (Yass remix)


P.S. A przy okazji warto też sprawdzić, jak świetne poczucie humoru mają panowie z Taste The Music – przed Wami jedyny taki w historii film zapowiadający ich imprezy! Brawa za pomysł i oryginalność:

Pacynki z Taste The Music - zapowiedź imprez
Komentarze
  • damian94091514 marca 2012, godz. 22:34
    Najlepsza wersja to moim zdaniem Amorhouse & Fennel Remix, aczkolwiek trzeba przyznać, że i tej dużo brakuje do zeszłorocznych hitów duetu Loui & Scibi.
  • Paczykot14 marca 2012, godz. 22:52
    nawet spoko, jacob a ma dobry glos do takich numerow
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (17)