Każdy polski album z muzyką klubową to rarytas, bo każdy jest jednym z niewielu, jakie w ciągu roku otrzymujemy. A jeśli mamy do czynienia z muzyką na wysokim poziomie, pełną dystansu i różnorodności 1 UserComments

Piotr Bejnar wydał album (wśród gości Krystyna Czubówna!)

Artykuł dodano: 16 maja, godz. 13:11
Odsłony: 2117x
Każdy polski album z muzyką klubową to rarytas, bo każdy jest jednym z niewielu, jakie w ciągu roku otrzymujemy. A jeśli mamy do czynienia z muzyką na wysokim poziomie, pełną dystansu i różnorodności stylistycznej, cieszymy się jeszcze bardziej. 


Tak właśnie jest w przypadku płyty Piotra Bejnara, która właśnie ukazuje się nakładem jego labelu Otake Records. 'Nie ma Mateusza' pewnie już znacie i lubicie, teraz warto zagłębić się w pozostałe kompozycje, jedno jest pewne - po pierwsze nie będziecie się nudzić, a po drugie co najmniej kilka produkcji wpadnie Wam w ucho i zapętli się na Waszej plejliście.

Producent już 16 marca informował o jednym z zaskakujących gości: 'Pragnę podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością. Przez ostatni rok bardzo mocno pracowałem nad płytą - moim pierwszym pełnowymiarowym albumem. Nadal gdzieś w szafie składuję szklankę wypełnioną łzami. Dzisiejszego dnia nagraliśmy ostatni dźwięk do płyty. Był to głos Pani Krystyny Czubówny. To była długa droga aby to zrealizować. Nie spałem pół nocy ale teraz już wiem, że pomysł, na który wpadłem wiele miesięcy temu był trafiony. Pani Krystyna w najbardziej romantycznym utworze jaki zrobiłem w życiu. Album wyjdzie w pierwszej połowie maja w Otake Records, na którym usłyszycie (mam nadzieję) zdecydowanie więcej zaskakujących gości. To jest idealny dzień do zakończenia tak długiej pracy.'

Wśród pozostałych gości znaleźli się m.in. Weronika Dziedzic, Angelika Nartowski, Kasp, a także inny zdolny polski producent i wokalista, który nawiasem pisząć również dopiero co wydał nową płytę: Baasch. I jeszcze słowo na dziś:

'
Dziś wychodzi mój album. To była długa droga, w której pomogli mi przyjaciele. Zamykam pewien rozdział w życiu dlatego też obciąłem się na łyso. W końcu się udało'.

Piotr Bejnar - Torba DJa

Piotr Bejnar - Nie Ma Mateusza (Official Video)

Piotr Bejnar feat. Krystyna Czubówna - Kobietki
Piotr Bejnar feat. Weronika Dziedzic - Tearful Smile

Piotr Bejnar feat. Baasch - Jellyfish

Piotr Bejnar - Oniegin

Piotr Bejnar - Sacrifice

ODSŁUCH CAŁOŚCI:

http://soundcloud.com/otakerecords/sets/piotr-bejnar-album-otake-01112
Komentarze
  • Timber16 maja, godz. 15:36
    Bagieta idealnie oddaje klimat poranka i śniadania ;) Nigdy sam nie produkowałem, ale zawsze zastanawiałem się jak można pracować cały rok nad albumem składającym się z 12 kawałków? Średnio wychodzi więc jeden numer na miesiąc, tempo kosmiczne ;) Ale jakby nie było, dobra robota, przyjemnie się słucha :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)
Popularne zdjęcia z imprez
100zdjęćZdjęcia z imprezy 20170819 - Dj Hazel - Live Mix20170819 - Dj Hazel - Live MixEnergy 200098zdjęćZdjęcia z imprezy 1408 X-Demon Residents Night1408 X-Demon Residents NightX-Demon73zdjęćZdjęcia z imprezy 1908 Saturday Baccarat Club1908 Saturday Baccarat ClubBaccarat Club100zdjęćZdjęcia z imprezy 20170818 - Letni Chamski Podryw - Live On Stage20170818 - Letni Chamski Podryw - Live On StageEnergy 200084zdjęćZdjęcia z imprezy 1908 Summer Cherry Music  Kasia Malenda1908 Summer Cherry Music Kasia MalendaCherry Music Club100zdjęćZdjęcia z imprezy Sobota 190817Sobota 190817Cuba Libre