Największa wytwórnia Drum & Bass - Hospital Records z UK, wraz z nadejściem wakacji, serwuje nam 29 świeżych, tegorocznych połamanych propozycji. Zarówno nuty już wydane wcześniej, jak i premiery. 7 UserComments

Płyta tygodnia: 29 wakacyjnych drumów!

Artykuł dodano: 19 czerwca 2013, godz. 10:04
Odsłony: 2484x
UcieX: Wraz z nadejściem ważnych wydarzeń związanych z muzyką elektroniczną takich jak UMF, WMC czy związanych z porą kalendarzową, jak nadejście lata, wytwórnie przygotowują swoje najlepsze muzyczne smakołyki na tą okazję. Największa wytwórnia Drum & Bass - Hospital Records z UK, wraz z nadejściem wakacji, serwuje nam 29  świeżych, tegorocznych połamanych propozycji. Zarówno nuty już wydane wcześniej, jak i premiery. Oto nasze propozycje z tego zestawu: S.P.Y - One Last Quest

Miałem pewne obawy czy Hospital nie obierze drogi, jak inne wielkie labele muzyki elektronicznej, które coraz bardziej podążają za zyskiem i modą, aniżeli muzyką z duszą, do której będzie się wracać nie raz. 

Phace & Misanthrop - Motor

Oczywiście te obawy były bezpodstawne. Na LP otrzymujemy wszystko, prócz oklepanych, świdrujących czy w inny sposób modnych dźwięków,które bądź co bądź, oryginalnością nie grzeszą.

METRIK - Distant Shores - Official Video

Niech nie zmyli Was "Summer" w nazwie składanki. Poza spokojnymi, letnimi brzmieniami których stosunkowo jest niewiele, przeważają brzmienia ciężkie jak neurofunk, teknoid, atmospheric drum & bass i tym podobne głębokie brzmienia, w których główny nacisk jest położony na głeboki, tajemniczy bass. Rozpiętość gatunkowa jest tak duża, że myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno nalężą się brawa dla managentu Hospital za świetny pomysł i takie muzyczne zróżnicowanie!

Total Science - Going in circles (Break Remix)

Pod wzlędem doboru nazwisk pojawiających się na składance, oczywiście prawie wszyscy to już dobrze znani producenci działający od dziesięciu lub więcej lat na scenie Drum & Bass: Danny Byrd, Wilkinson, SPY, Mutated Forms, Total Science, Break, Noisia, Phace, Paradox, The Upbeats itp.

John Rolodex - Back To Basics

Choć również nie zabrakło kilku mniej znanych takich jak: John Rolodex, Rawtekk, Ivy Lab, którzy prezentują muzykę najwyższej półki i na których warto zwrócić uwagę w przyszłości.

Release został wydany 6 czerwca. Album z 29 utworami można zakupić zarówno w wersji MP3, WAV jak i CD w formie mixu. Cała playlista do odsłuchu została zamieszczona przez Hospital w tym linku:

S.P.Y - One Last Quest

Sprawdźcie koniecznie i życzę przyjemnego odsłuchu!
UcieX aka Rafał ;)

FRAGMENTY WSZYSTKICH NUMERÓW NA BEATPORCIE:

http://www.beatport.com/release/hospitality-summer-drum-and-bass-2013-beatport-version/1093659

Komentarze
 • CROSSROADS19 czerwca 2013, godz. 13:03
  Motor i Back to basics niszczą.
  Tutaj coś ode mnie :
  Zardonic & Playma - Kickass (Neonlight Remix) [Big Riddim Recordings]
 • UcieX19 czerwca 2013, godz. 13:08
  A ja jeszcze wspomnę o moim osobistym faworycie z tego albumu, bo podczas pisania przeoczyłem
  Nu:Logic - Tripping In Space- Official Video

  W Polsce album można nabyć przez
  www.skylark.com.pl
 • Jerycho198819 czerwca 2013, godz. 14:25
  Nie miałem okazji posłuchać jeszcze tego wydawnictwa, chociaż kompilacje od Hospitality zawsze do mnie trafiały i nadal trafiają. Niemniej dla mnie płytą tego tygodnia (choć wydaną 10 czerwca) jest nowy album Henry Saiza. Dawno nie słyszałem tak pociągającego wydawnictwa ;)
  Henry Saiz - The Light (Original Mix)

  Henry Saiz - Fill Me Up (feat. Cornelia)
 • UcieX19 czerwca 2013, godz. 15:59
  @ Jerycho1988
  Drumowy album został wydany tydzień wcześniej od Twojej propozycji, więc myślę, że nie ma problemu, aby również stało się płytą tygodnia ;)
  Chciałem zwrócić uwagę na ten album, bo takie rarytasy od tak dużych drumowych nazwisk nie często się zdarzają w jednej kompilacji :)
 • Jerycho198819 czerwca 2013, godz. 16:20
  UcieX tak tylko zareklamowałem płytę Saiza. Z tą się dopiero (dzięki tej liście) zapoznaję, więc jakby co nie mogłem nic napisać na jej temat ;)
 • UcieX19 czerwca 2013, godz. 16:27
  @ Jerycho1988
  No problem! Enjoy it! :D
 • DeeJay ija...21 czerwca 2013, godz. 15:08
  Dla Hospital Records zawsze mówię TAK:)

  Moi faworyci z danej LP:
  Metrik - Distant Shores
  Phace & Misanthrop - Motor
  S.P.Y. - One Last Quest
  John Rolodex - Back To Basics
  Fred V & Grafix - Denmark Road
  High Contrast - Some Things Never Change
  Rawtekk - Photone Recruits
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)