Jeszcze 10 lat temu takie rzeczy się nikomu nie śniły - obwieszczanie sukcesu producenckiego, bo jakiś kawałek został uploadowany na jakimś kanale w jakimś serwisie z filmikami? 1 UserComments

Polacy wracają na Trap Nation! Nowa wersja SHM

Artykuł dodano: 14 listopada 2017, godz. 12:04
Odsłony: 1052x

Jeszcze 10 lat temu takie rzeczy się nikomu nie śniły - obwieszczanie sukcesu producenckiego, bo jakiś kawałek został uploadowany na jakimś kanale w jakimś serwisie z filmikami? 

A jednak - mamy rok 2017 i częściej pisze się o sukcesach na Youtubie czy Spotify, niż innych. Tak więc Panie i Panowie, pogratulujcie razem z nami polskim producentom, którzy zaliczyli upload na ultrapopularnym na świecie kanale Trap Nation - 16 milionów subskrybentów to nie przelewki! To jeden ze zdecydowanie najpopularniejszych pod tym względem kanałów na świecie.

Co prawda na razie produkcję duetu Emdi & Coorbi odpaliła jedna trzydziesta druga tej liczby, ale to w tej chwili nieistotne - sprawdźcie, jak prezentuje się polska wersja ‚Don’t You Worry Child’ z repertuaru Swedish House Mafii i dajcie znać, jak się podoba?


Swedish House Mafia - Don't You Worry Child (Emdi & Coorby Remix)

Komentarze
 • UcieX14 listopada 2017, godz. 12:52
  Serio? Już nic ciekawszego się nie dzieje w świecie muzyki elektronicznej tylko jakie utwory są uploadowane na YT? :)

  Warto by napisać np. o przyjacielu FTB.PL Radicall i jego nowym collabie z "Critical Event" jako Ash:Ram. Mega klimatyczny utwór stworzyli dla legendarnego labelu D'n'B - Celsius Recordings:
  CLS248 - Ash:Ram - Living Your Dream (Forthcoming Celsius Recordings) by Ash:Ram (Critical Event x Radicall)


  Niestety muszę stwierdzić, że od kiedy pojawiły się komentarze z facebooka na FTB.PL to od tego momentu ten portal zalicza równie pochyłą w dół. Kiedyś było dużo ciekawostek, a teraz to głównie albo za ile zł wlotki, informacje organizacyjne, konkursy, wasze wrażenia, co ma do zaoferowania sklep internetowy. To co kiedyś było tłem dla artykułów teraz stałą się siłą pociągową tego portalu.
  Oczywiście nie piszę tego na złość tylko tęsknie za starym dobrym FTB ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)