Prestiżowy amerykański magazyn Billboard regularnie publikuje listę pod tytułem „Next Big Sound”, na której zamieszcza nazwiska artystów, którzy ich zdaniem już niebawem będą wielcy, których... 12 UserComments

Polak wyróżniony przez Billboard!

Artykuł dodano: 28 listopada 2012, godz. 13:14
Odsłony: 8317x
Prestiżowy amerykański magazyn Billboard regularnie publikuje listę pod tytułem „Next Big Sound”, na której zamieszcza nazwiska artystów, którzy ich zdaniem już niebawem będą wielcy, których brzmienie kwalifikuje się do takich, które już za chwilę mogą ostro namieszać.


W najnowszym numerze w ten sposób wyróżniony został między innymi nasz rodak Tom Swoon, którego umiejscowiono na pozycji numer 5. Najwyżej oceniono w tym kontekście Work Drugs, nieco niżej Hard Rock Sofa czy Sam & The Womp. Po raz kolejny gratulujemy polskiego producentowi sukcesu!A właściwie sukcesów, bo przy okazji warto wspomnieć, że jego najnowszy numer z Miss Palmer znalazł się na plejliście C Ministry of Sound, a z kolei oficjalny remiks do wspólnego tracka Flo Ridy i Jennifer Lopez umieszczono jako bonus track w nowej edycji albumu Flo Ridy. Trzeba przyznać, że nie jesteśmy przyzwyczajeni do tak jasnych polskich akcentów w amerykańskim świecie muzyki tanecznej i pop, Tom Swoon idzie jak przysłowiowa burza i już czekamy, co zdarzy się w kolejnych tygodniach i miesiącach!Sprawdźcie poniżej, jak prezentuje się jego ostatni numer (pnie się w górę na big roomowych listach), remiks dla Flo Ridy i Lopez, a także jego interpretacja numeru „Daylight” ekipy Drumsound & Bassline Smith ft. Hadouken!.

Tom Swoon feat. Miss Palmer - Who We Are (Cover Art)


 
Drumsound & Bassline Smith ft. Hadouken! - Daylight (Tom Swoon Remix)


 
Flo Rida feat. Jennifer Lopez - Sweet Spot (Tom Swoon Remix)


 
Komentarze
 • Housebravers28 listopada 2012, godz. 13:32
  Zabrakło tu "Who we are", jego własnej produkcji, która wysoko stoi na liście beatport.com! I niech nam jakiś Taito nie wmawia, który raptem jeden kawałek, ten "słynny" remiks "Sosei" wydał w Spinnin', że Tom to podróbka "Avicii Style". Fakt, podobna stylistyka, ale myślę, że jakiejś tam podróby nie doceniano by już tak długi czas, żeby wspomnieć o oficjalnym (na zaproszenie) supporcie Avicii'ego, podróż do Indii u boku Aoki'ego czy gra z Laidback' iem.
 • Axel.28 listopada 2012, godz. 15:20
  w sam raz na rynek USA
 • artinho28 listopada 2012, godz. 15:37
  @Housebravers, a kim jest Taito? Co to za wynalazek?
 • Rascal0pl28 listopada 2012, godz. 15:57
  "w sam raz na rynek USA"
  Amen.
  "a kim jest Taito? Co to za wynalazek?"
  Jakas gwiazda wiksy
 • UcieX28 listopada 2012, godz. 16:46
  Heh... kto by inny. Szkoda, że docenią jakiegoś rodaka tworzącego bardziej ambitne nuty, ale mimo wszystko gratuluję.
 • Housebravers28 listopada 2012, godz. 17:14
  To jest Taito:

  Airscape - Sosei (Taito 2012 Mix)

  Wspominam tu o nim ze względu na to, co piszę i komentuję na swoim profilu FCB, a też był mu tu kiedyś poświęcony artykuł, właśnie przy okazji debiutu jego remiksu w setce betportu, trance.
 • Housebravers28 listopada 2012, godz. 17:19
  * pisze i komentuje (Taito). Drobna pomyłka.
 • artinho28 listopada 2012, godz. 18:32
  Kojarzę go, ale pytałem bardziej w kierunku, jakim autorytetem jest Taito, zeby mógł komentować w taki sposób poczynania Tom Swoon'a. Co wielkiego osiągnął ten marny grajek?
 • Jerycho198828 listopada 2012, godz. 19:29
  Gratuluję mu, chociaż jego muzyka kompletnie mi nie leży... Ot kolejny big roomowiec moim zdaniem niczym się nie wyróżniający od pozostałych...
 • Housebravers28 listopada 2012, godz. 22:41
  @artinho, to już pytanie do niego; to jest właśnie bardzo śmieszne, co uprawia w swoim facebook'owym ogródku. :D
 • UcieX28 listopada 2012, godz. 23:41
  @ artinho
  Taito - Głównie solidne zaplecze spośród polskich klubowiczów słuchających "commercial trance" i pseudo electro. W tych stylach jest popularny od kilku dobrych lat... Konfrontując tych dwóch artystów to poziom bym powiedział, że jest równy. Taito od lat wyrabiający sobie markę w Polsce i Tom Swoon totalnie pędzący w trendy - nagła popularność, ale nic oryginalnego w jego brzmieniach nie usłyszymy - ot co komercyjna elektroniczna papka. Kto tu ma rację, oceń sam :)
 • M A R E K29 listopada 2012, godz. 22:30
  Mówiłem to już wcześniej że Tom Swoon się mocno wybije i będzie o nim głośno. Chociaż jeden Polak będzie mógł gościć na main stagach największych festiwali. Może z biegiem czasu spowoduje to większą popularność producentów z naszego kraju na zachodzie.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (12)