Impreza Polski Wieczór Z Queen Of The World odbędzie się 26 listopada 2011 (Sobota), w klubie Sin Club Warszawa. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Polski Wieczór Z Queen Of The World

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Polski Wieczór Z Queen Of The World

26 listopada 2011, Sin Club Warszawa, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
POLSKI WIECZÓR Z NAJPIĘKNIEJSZYMI KOBIETAMI Z CAŁEGO ŚWIATA

Sin Club ma zaszczyt zaprosić na niezapomnianą imprezę z najpiękniejszymi kobietami świata. 70 kobiet starających się o tytuł „Queen of The World 2012“ będzie tego dnia na wyciągnięcie ręki. W programie m.in. koncert zespołu Volver i Natalii Lesz. Imprezę poprowadzi Krzysztof Jankowski „Jankes”.

W dniach 26-27 listopada „Queen of the World” będą gościły w Polsce. Organizatorem Głównym przyjazdu Królowych Piękności do Polski jest zupełnie nowy, ekskluzywny Sin Club Warszawa. To pierwsze tak duże przedsięwzięcie w Polsce bowiem jak dotąd nie odwiedzały naszego kraju tak tłumnie. Wśród nich jest też polska reprezentantka, 19-letnia Natalia Wesołowska. „Queen of the World” podczas pobytu zobaczą stolicę, spotkają się z ludźmi polityki i biznesu, poznają polską kulturę i kuchnię.

26 listopada odbędzie się główny event z udziałem „Queen of the World” w Sin Club, będący jednocześnie oficjalnym otwarciem SIN CLUB w samym sercu Warszawy.

Poza pięknościami z całego świata na gości będzie czekała cała masa atrakcji. W programie koncert zespołu Volver, Natalii Lesz, lalkarstwo medialne na wesoło w wykonaniu finalisty programu TVN „Mam talent” Konrada "KONY "Czarkowskiego, pokaz artystyczno-akrobatyczny najlepszych akrobatów w Polsce oraz losowanie atrakcyjnych nagród.

Wśród gości będą szeroko rozumiane media polskie i niemieckie ( SAT1, ARD, TV ZDF, PRO7, Der Spiegel ) oraz osoby ze świata show biznesu i sportu.

Imprezę poprowadzi dziennikarz radiowy i telewizyjny Krzysztof „Jankes” Jankowski.


Piękne kobiety, czerwony dywan, światła jupiterów, szampan i muzyka…Czego chcieć więcej?


Spędź niezapomnianą noc z Queen of The World!

26 listopada 2011 r.
Sin Club
Ul. Marszałkowska 99/101


Impreza zamknięta, wstęp tylko na zaproszenia.

Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Marszałkowska 99/101 , Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Mecz Polska - UkrainaMecz Polska - UkrainaPiątek, 22 marca 2013First Club Party W Sin ClubFirst Club Party W Sin ClubSobota, 21 stycznia 2012Mikołajki Nie Z Tej BajkiMikołajki Nie Z Tej BajkiŚroda, 7 grudnia 2011Kalwi  Remi KoncertKalwi Remi KoncertPiątek, 25 listopada 2011