Był taki czas w historii polskiej muzyki tanecznej, że Robot Needs Oil był w ścisłej czołówce naszych najbardziej zapracowanych i efektywnych producentów – jednocześnie wypuszczał kawałki... 4 UserComments

Polskie perełki: Robot Needs Oil razy 5!

Artykuł dodano: 13 marca 2012, godz. 11:45
Odsłony: 4298x
Był taki czas w historii polskiej muzyki tanecznej, że Robot Needs Oil był w ścisłej czołówce naszych najbardziej zapracowanych i efektywnych producentów – jednocześnie wypuszczał kawałki jako Robot Needs Oil i Greg Kobe (teraz doszedł jeszcze jeden - De Puta Madre), pod tym pierwszym aliasem współpracował z wytwórnią współwłaściciela Beatportu Johna Acquavivy.


To było jakieś 4 lata temu, kiedy to Robot serwował ciekawą odmianą electro-house'u. Następnie zafascynował się nowoczesnymi brzmieniami tech-housowymi, z których jednak też w pewnym momencie zrezygnował. Ryzykowne to były posunięcia, zważywszy, że miał już w tych środowiskach pewną renomę. Tymczasem od jakiegoś czasu z powodzeniem produkuje bardziej deepową muzykę, hałasujące dźwięki najwyraźniej mu się znudziły i postawił na feeling. Dowodem na to poniższy zestaw – trzy bujające propozycje prosto z winyla wydanego w wytwórni Lust Und Freude. Posłuchajcie:

Robot Needs Oil - Fly Away (Original Mix) - 03FEB2012 - LUST UND FREUDE by Robot Needs Oil


Robot Needs Oil - Marimba Split (Original Mix) - 03FEB2012 - LUST UND FREUDE by Robot Needs Oil


Robot Needs Oil - Requiem For A King (Original Mix) - 03FEB2012 - LUST UND FREUDE by Robot Needs Oil


A teraz czas na drugą epkę, równie ciekawą i wciągającą. Oceńcie sami - „Stuck In A Dream” ma świetny, wciągający wokal, który w połączeniu z ciepłą perskusją naprawdę porywa. Sprawdźcie koniecznie, przy okazji posłuchajcie drugiego numeru z singla „Sho Sho Ta”, w którym producent na chwilę przypomina sobie o swoich nieco mocniejszych korzeniach. Warto zagłębić się w te nuty, Robot Needs Oil przypomina, że wciąż jest w czołówce polskich producentów!

Robot Needs Oil - Stuck In A Dream (Original Mix) - 20MAR2012 - IMPULSA by Robot Needs Oil


Robot Needs Oil - Sho Sho Ta (Original Mix) - 20MAR2012 - IMPULSA by Robot Needs Oil


Który utwór polecacie do Listy Polskich Przebojów FTB?
Komentarze
 • FuDiTraNceBOY13 marca 2012, godz. 12:22
  "Marimba Split" i "Sho Sho Ta" to mi podeszlo
 • Jerycho198813 marca 2012, godz. 15:14
  Według mnie najbardziej "bogaty" kawałek z w/w to Sho Sho Ta, więc ja osobiście bym go polecił do listy... Podoba mi się jeszcze poza tym Requiem for a King i Stuck In a Dream ;) Ogólnie wg. mnie druga epka wypada lepiej ;)
 • Luc Deep13 marca 2012, godz. 17:20
  ciekawe tracki, do listy proponowałbym "Requiem For A King.
 • MATIYOO13 marca 2012, godz. 20:54
  ciezko wybrac ale po namysle "Sho Sho Ta":) jakos najbardzej energiczny:p no moze jeszcze "Requiem For A King" za ten voc;) ale ogolnie to wszystko daje rade!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)