Big roomowe brzmienia mają coraz więcej swoich bohaterów, niezwykle młodzi Porter Robinson i Alesso na pewno należą do czołówki tej sceny. Jeden z nich właśnie wypuścił swój nowy teledysk, drugi... 16 UserComments

Porter Robinson vs. Alesso

Artykuł dodano: 9 sierpnia 2012, godz. 09:53
Odsłony: 6088x
Big roomowe brzmienia mają coraz więcej swoich bohaterów, niezwykle młodzi Porter Robinson i Alesso na pewno należą do czołówki tej sceny. Jeden z nich właśnie wypuścił swój nowy teledysk, drugi w ostatni weekend zaprezentował swoją nową piosenkę w labelu należącym do Sebastiana Ingrosso.


Porter Robinson dotychczas wsławił się między innymi głośną epką „Spitfire” i równie głośnym amerykańskim tournee Tiesto, podczas którego supportował wielką holenderską gwiazdę i przy okazji najlepiej zarabiającego DJ-a świata. Od tego czasu zagrał już na wielu wielkich scenach i jednym z momentów, który najbardziej pamiętają jego fani, było granie utworu (piosenki) „Language”. Kwestią czasu było stworzenie klipu do tego kawałka, sprawdźcie poniżej:

Porter Robinson - Language (Official Video) (Ministry of Sound TV)


Alesso to z kolei współtwórca „Calling”, w którym razem z Ingrosso stworzyli jeden z największych przebojów „nowego house'u” z brzmieniem syntezatorów, z którego korzystają teraz wszyscy inni „big roomowcy”. Teraz ma szansę powtórzyć wielki sukces z piosenką „Years”. Z premedytacją używamy słowa „piosenki”, bo oba numery to właśnie bardzo piosenkowe rzeczy, które należy wrzucać do worka z „crossover” - mają szansę na sukces zarówno na dużych tanecznych imprezach, jak i na antenach niektórych rozgłośni radiowych. Zwłaszcza dotyczy to „Years” Alesso z mocno chwytliwą melodią wyśpiewaną przez Matthew Komę.

Alesso - Years ft. Matthew Koma
Komentarze
 • viscaelbarsa9 sierpnia 2012, godz. 10:07
  Masakra, 578 kawałek na taką samą melodię. W dodatku kiepską.
 • piter007119 sierpnia 2012, godz. 10:17
  Słabizna
 • digitalusum9 sierpnia 2012, godz. 10:40
  big room. nie dziękuję...omijam z daleka.
 • M A R E K9 sierpnia 2012, godz. 11:04
  Alesso ostatnio skończył 21 lat, Ingrosso śmiał się z niego że w końcu będzie mógł być legalnie na imprezie w Stanach :D koleś w ciągu roku postęp niesamowity, zresztą tyczy się to też Robinsona czy Zedd'a. Pamiętam jak Zedd podczas Ultra w Miami napisał na swoim fb że właśnie mija dokładnie rok od kiedy po raz pierwszy zagrał na imprezie, a teraz po roku gra na mainstage w Miami.. Kawałek Years na pewno będzie leciał w radiu, zresztą w takim RMF MAXXX już na dobre zagościły 'klubowe' nazwiska, ostatnio słyszałem tam 'The Veldt' Myszy, 'Million Voices' Otto Knowsa, 'Spectrum' Zedd'a i pare innych numerów.
  Co do muzyki, wszystko jest na jedno kopyto, chociaż nie powiem, oba numery mi się podobają, bardziej 'Years' ale w wersji instrumentalnej. Pytanie tylko kiedy zapotrzebowanie na bigroom się skończy? :)
 • GDJB9 sierpnia 2012, godz. 11:37
  Świetny kawałek od Alesso :)
 • Eppic9 sierpnia 2012, godz. 12:13
  jeden i drugi kawalek uwielbiam :)
 • mefistek9 sierpnia 2012, godz. 12:46
  Alesso ładny ale Porter lepszy, mnie tam niektóry bigroomy wpadają w ucho!
 • Qtek9 sierpnia 2012, godz. 14:16
  Wpadło w ucho i jeszcze szybciej wypadło... i już ich nie pamiętam. Przecież te wszystkie kawałki brzmią niemal identycznie tylko podpis autora się zmienia.
 • chudy5d9 sierpnia 2012, godz. 15:39
  Kawałek Alesso strasznie oklepany, kolejny taki sam utwór. Zaś fanem Robinsona nie jestem, ale ostatnio, jak Tyas to trochę przyspieszył i wkręcił pomiędzy upliftingowe brzmienia w swoim secie to nawet nieźle się słuchało tego utworu. Ze swoim oryginalnym tempem trochę gorsze wrażenie robi. :P
 • gróha10 sierpnia 2012, godz. 15:35
  Robinson zmiażdżył Alesso !
 • UcieX11 sierpnia 2012, godz. 13:01
  Podobnie mam jak Mefistek. Chwytliwe melo i da sie słuchać z przymrużeniem oka. Podobnie mogę powiedzieć o kawałku Hardwell z Showtek.
 • Jerycho198811 sierpnia 2012, godz. 16:08
  Życzę obu panom powodzenia w karierze. Powyższe kawałki nie trafiają w mój gust więc nie wskaże "wygranego" ;)
 • Servaaaa15 sierpnia 2012, godz. 19:00
  Matthew Koma.. co typ ze mną swoim głosem robi.. ;)
 • pitej16 sierpnia 2012, godz. 13:52
  Alessoo !!!!
 • FrugosJoni21 września 2012, godz. 00:13
  Porter tak, Alesso w tym wypadku nie, chociaż i tak jest ok :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (16)