Impreza Powrót Najlepszych Imprez Na Wieczór Panieński I Kawalerski - Y Night odbędzie się 25 maja 2013 (Sobota), w klubie Herezja Warszawa. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Powrót Najlepszych Imprez Na Wieczór Panieński I Kawalerski - Y Night

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Powrót Najlepszych Imprez Na Wieczór Panieński I Kawalerski - Y Night

25 maja 2013, Herezja Warszawa, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Od 25 maja w każdą sobotę w Herezji najlepsze w Warszawie imprezy dedykowane przyszłym mężatkom oraz mężom, czyli SEXY NIGHT!

SEXY NIGHT W Herezji to pełne atrakcji, idealne zakończenie stanu panieńskiego i kawalerskiego!

DJ’s: szeroki przekrój muzyczny od disco house, vocal i funky house, przez popowe przeboje aż po rock’n’rolla z lat 70’tych sprawi, że nie zejdziecie z parkietu przez całą noc!

Atrakcje: tancerz chippendale z grupy Models FX, styliści fryzur z salonu Art Of Hair, którzy dokonają na Was metamorfozy wyglądu w zaledwie 10 min oraz nowość – SHOOT’N’PRINT, czyli reportaż fotograficzny i druk na miejscu zrobionych zdjęć podczas imprezy!

KAŻDA SOBOTA
Start: 21.00
Wstęp: 20 zł
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Chłodna 35/37, Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Koncert W Klimacie Smooth-Jazz I Pop Ola Troczyńska I Witold Cisło W HerezjiKoncert W Klimacie Smooth-Jazz I Pop Ola Troczyńska I Witold Cisło W HerezjiPiątek, 21 czerwca 2013Koncert Testor Oraz  Enemy Of IKoncert Testor Oraz Enemy Of IPiątek, 26 kwietnia 2013The Neverending StoryThe Neverending StoryPiątek, 29 marca 20132 Dniowe Walentynki Masaż Dla Par Wystawa Koncert2 Dniowe Walentynki Masaż Dla Par Wystawa KoncertCzwartek, 14 lutego 2013Orientalne OstatkiOrientalne OstatkiSobota, 9 lutego 2013
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa