Tak, wiemy, że trudno w to uwierzyć, ale jeden z najbardziej charakterystycznych tanecznych kawałków w historii Planety Ziemia niebawem skończy 20 lat! Na świętowanie okrągłej rocznicy i wielkiego... 4 UserComments

Prawie 20 lat po ‚Sandstorm’ Darude wydaje u Garetha Emery’ego

Artykuł dodano: 7 lutego 2018, godz. 12:21
Odsłony: 2371x

Tak, wiemy, że trudno w to uwierzyć, ale jeden z najbardziej charakterystycznych tanecznych kawałków w historii Planety Ziemia niebawem skończy 20 lat! Na świętowanie okrągłej rocznicy i wielkiego sukceu, który mimo upływu prawie 2 dekad wciąż jest aktualny, przyjdzie jeszcze czas, bo oryginalnie ‚Sandstorm’ ukazał się w fińskim Neo Records w roku 1999. 


Tymczasem na początku drugiego miesiąca roku 2018 Darude powraca z nowym nagraniem, które ukazuje się w Garudzie - labelu należącym do Garetha Emery’ego. Dobry znajomy Garetha, czyli Ashley Wallbridge (mają na koncie wspólne rzeczy jako CVNT5), jest zresztą współtwórcą kompozycji ‚Surrender’, w której śpiewa Foux. 


Trochę szkoda, że Darude nie próbuje jakoś nawiązać do stylistyki ‚Sandstormu’, bo trzeba przyznać, że trudno po przesłuchaniu tego kawałka zorientować się, że właśnie on maczał w nim palce. A Wam jak się podoba? Czy sprawia radość podczas odsłuchu, czy chcielibyście się do niego pobawić?


Darude & Ashley Wallbridge feat. Foux - Surrender

Komentarze
 • Frozen Sun7 lutego 2018, godz. 16:06
  Na tle tego co "starzy" producenci dziś wydają to jest całkiem nieźle.
 • Mario7 lutego 2018, godz. 19:15
  Mnie przed wszystkim cieszy powrót Garudy do życia ,bo brakowało mi ich charakterystycznych dziweków. Co do kawałka dobry ,ale głownie Asleya tu słyszę i może to dobrze ;)

  btw. Ashley z tego co mówi gdy byli z Garethem w studiu armina bedzie CEO Garudy i będzie odpowiadał za prowadzenie tego labla ;) Czekam teraz na Id z tego seta :D

  A State Of Trance Episode 850 Part 2 XXL - Gareth Emery & Ashley Wallbridge (#ASOT850)
 • UcieX7 lutego 2018, godz. 23:41
  Przypuszczam, że pomysł na utwór dał Darude, a Ashley Wallbridge wykonał ten utwór, bo słyszę tutaj 100% Ashley'a. Nutka całkiem spoko, dawno nie słyszałem coś w tym stylu od Wallbridge'a.
 • axel1912 lutego 2018, godz. 22:52
  Jestem pozytywnie zaskoczony :) udana produkcja!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)