Jak pewnie wiele razy słyszeliście najbardziej imprezowy okres w życiu człowieka wg różnych badań kończy się w okolicach trzydziestki. 16 UserComments

Prawie 4 mln Brytyjczyków powyżej 45. roku życia imprezuje raz w tygodniu!

Artykuł dodano: 26 czerwca, godz. 07:29
Odsłony: 1046x
Jak pewnie wiele razy słyszeliście najbardziej imprezowy okres w życiu człowieka wg różnych badań kończy się w okolicach trzydziestki. 

Potem zakładamy rodziny, zaczynamy martwić się o wiele przyziemnych spraw, weekendowe wypady imprezowe wydają nam się albo za drogie albo zbyt mało atrakcyjne. Słyszeliście ten dowcip o gościu, który kiedyś kłamał w domu, żeby iść się bawić z kolegami, a teraz kłamie kolegów, żeby móc zostać w domu? Podobno jest w nim wiele prawdy o nas. 


A o Polakach w szczególności, bo jeśli wybierzecie się na imprezę czy festiwal w Holandii, Niemczech czy UK, średnie wieku jest dużo wyższa niż u nas. Jak się okazuje w Wielkiej Brytanii imprezowe statystyki pod tym względem prezentują się fantastycznie - 3,7 miliona osób powyżej 45. roku życia wychodzi wciąż imprezować regularnie, raz w tygodniu, a zatem co weekend!

Z badania wynika również, że aż 60% regularnych klubowiczów deklaruje, że nigdy nie przestanie imprezować, a 24% twierdzi, że po czterdziestce bawi się częściej, niż w czasach, gdy byli młodzi. 

A jak to wygląda u nas? Chyba trochę lepiej, niż jeszcze 10 lat temu?

Komentarze
  • Michal Guzek28 czerwca, godz. 08:30
    Nie ma górnej granicy...Kwestia podejścia...My z żoną 40 mamy I ani myślimy nie jezdzic
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (16)
Popularne newsy
50koment.Transmission 2019 już w sobotę! Z kim się widzimy w Pradze?Transmission 2019 już w sobotę! Z kim się widzimy w Pradze?7 października, godz. 12:344koment.100 klubowych utworów na 4 płytach CD!100 klubowych utworów na 4 płytach CD!1 października, godz. 09:1318koment.Paul Van Dyk i Alex M.O.R.P.H. w Pacha Poznań (Rozdajemy wlotki!)Paul Van Dyk i Alex M.O.R.P.H. w Pacha Poznań (Rozdajemy wlotki!)4 października, godz. 09:515koment.Transmission 2019 już dziś! Time-tableTransmission 2019 już dziś! Time-table12 października, godz. 11:451koment.Przebojowy, drugi studyjny album Lost FrequenciesPrzebojowy, drugi studyjny album Lost FrequenciesWczoraj, godz. 09:54