Impreza Przebój Sezonu - Spektakl Komediowy W Gwiazdorskiej Obsadzie odbędzie się 23 marca 2018 (Piątek), w klubie Hala Stulecia Wrocław. Start imprezy: godz. 19:30. .
0 Przebój Sezonu - Spektakl Komediowy W Gwiazdorskiej Obsadzie

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Przebój Sezonu - Spektakl Komediowy W Gwiazdorskiej Obsadzie

23 marca 2018, Hala Stulecia Wrocław, start: 19:30

Zagrają na imprezie:
Przebój Sezonu
Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje go w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza, to jego życie wydaje się bajką… do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca, to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka – Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan, w który nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza.

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery. To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz JAKIE!!!

Obsada I: Krzysztof Ibisz, Andrzej Zaborski, Ewa Kuklińska, Elżbieta Zającówna, Dariusz Kordek, Małgorzata Potocka
Obsada II: Michał Milowicz, Artur Dziurman, Maciej Damięcki, Olga Borys, Katarzyna Jamróz, Małgorzata Lewińska
Producent: Leszek Kwiatkowski
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
Scenografia: Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska
Kostiumy: Barbara Czerwińska-Capko
Reżyseria dźwięku i światła: Konrad Stępień

23 marca 2018,
godzina 19:30,
Sala Audytoryjna we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Wystawowa 1, Wrocław
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Tranceformations 2021Tranceformations 2021Sobota, 30 stycznia 2021Tranceformations 2020Tranceformations 2020Sobota, 8 lutego 2020One Love Sound Fest 2018  17112018  WrocławOne Love Sound Fest 2018 17112018 WrocławSobota, 17 listopada 2018The Royal Moscow Ballet wrocław PolandThe Royal Moscow Ballet wrocław PolandŚroda, 17 października 2018Steven Wilson wrocław PolandSteven Wilson wrocław PolandCzwartek, 12 lipca 2018
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa Imprezy Poznań