Fani Kanadyjczyków, na ich debiutancki longplay musieli czekać aż 13 lat. Warto było, bo album zatytułowany „Echoes Of Life” powstał z udziałem wielu znakomitych gości i zawiera łącznie 22 utwory. 0 UserComments

Przebojowy debiut duetu Sultan + Shepard

Artykuł dodano: 6 lutego, godz. 10:32
Odsłony: 963x
Osiem radiowych hitów z amerykańskich list przebojów na jednym, dwupłytowym wydawnictwie. Fani Kanadyjczyków, na ich debiutancki longplay musieli czekać aż 13 lat. Warto było, bo album zatytułowany „Echoes Of Life” powstał z udziałem wielu znakomitych gości i zawiera łącznie 22 utwory, co daje prawie półtorej godziny rewelacyjnego, klubowego grania.Sultan + Shepard w krótkim czasie stali się jednym z wiodących projektów na scenie klubowej. Duet został powołany do życia w 2002 roku, a w jego skład wschodzą Ned Shepard i Ossama Al Sarraf. Pochodzą z Kanady i zasłynęli z tworzenia wysokiej jakości muzyki, korzystając przy tym z nowych, eksperymentalnych rozwiązań. W ciągu 18 lat aktywności, panowie mogą pochwalić się nominacją do nagrody Grammy za własną interpretację piosenki Bruno Marsa „Locked Out Of Heaven”, współpracą z Dillionem Francisem i Kreeshą Turner, a także oficjalnymi remiksami dla Eda Sheerana czy Coldplay.

W 2015 roku rozpoczęli współpracę z Armada Music, nakładem której ukazały się takie hity, jak „American Dream”, „All Of Your Weapons”, „Deeper”, „Almost Home”, „We Found Love”, „Louder”, „High On Emotion”, „Bloom” i wiele innych. Wszystkie te kompozycje oraz mnóstwo nowości znajdziemy na długo oczekiwanym, debiutanckim albumie Sultan + Shepard pt. „Echoes Of Life”. Materiał podzielony został na dwie płyty nazwane „Day” i „Night”. Pierwsza zawiera radiowe przeboje, druga zaś typowo taneczne produkcje do klubu.


Tracklista:
CD 1: Day
01. Almost Home (feat. Nadia Ali & IRO)
02. Miles To Your Heart (with Rock Mafia feat. Bahari)
03. Louder
04. All Of Your Weapons (feat. Mougleta) (Sultan + Shepard VIP Mix)
05. In My Head
06. American Dream
07. We Found Love (with Showtek)
08. Ready (with Tritonal feat. Zach Sorgen)
09. High On Emotion
10. Then Came You
11. Deeper (feat. Carla Monroe)
12. In A Few Years (feat. Page)
13. Red Flags

CD 2: Night
01. Bloom (Intro Mix)
02. And If...
03. All Of Your Weapons (feat. Mougleta)
04. Scuba
05. Hold On
06. Lion
07. Siwa
08. Departures
09. The Way

Premiera w Polsce: 31.01.2020 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)