Czy Wy również nie możecie doczekać się pierwszego w Polsce występu projektu Pure NRG LIVE? Dwóch artystów, których uwielbiamy i szanujemy, na pewno zaczaruje piękną muzyką Arenę Gliwice! 0 UserComments

Pure NRG LIVE po raz 1 w Polsce! Zaproszenie na Sensation

Artykuł dodano: 5 września 2018, godz. 10:10
Odsłony: 1312x
Czy Wy również nie możecie doczekać się pierwszego w Polsce występu projektu Pure NRG LIVE? Dwóch artystów, których uwielbiamy i szanujemy, na pewno zaczaruje piękną muzyką Arenę Gliwice!

 Od show Sensation oczekuje się wiele, a występ Pure NRG LIVE jest gwarancją spełnienia tych oczekiwań! Ten duet tworzą dwa niezwykle silne w świecie trance nazwiska – Solarstone oraz Giuseppe Ottaviani!
 
Pierwszy z nich, Brytyjczyk, to zdecydowanie legenda sceny, słynąca z tzw. „pure trance”. Drugi zaś to znany z doskonałych występów na żywo Włoch. To niesamowite połączenie muzycznych umysłów, zdolności twórczych i magnetyzmu podczas występów nastąpiło latem 2014 roku. Muzyka, jaką tworzą nie pochodzi z USB czy CD. PureNRG LIVE prezentuje wyłącznie ekskluzywne materiały z ekskluzywnymi edycjami, świeżymi produkcjami i remiksami. 


Wzajemna interpretacja klasyków od Solarstone’a i Ottaviani’ego, zawsze w 100% na żywo, ze wszystkimi nieoczekiwanymi zwrotami akcji i emocjami, które zagwarantować może tylko występ LIVE! Muzyka, którą znasz z modyfikacjami, których nigdy wcześniej nie słyszałeś to gwarancja niezapomnianych przeżyć. 

ZAPROSZENIE OD ARTYSTÓW:

https://www.facebook.com/TwoMoonsPL/videos/751202035272130/
 
Szanowni Państwo, po raz pierwszy w Polsce w tym wydaniu – PureNRG LIVE wystąpią 13 października podczas Sensation Poland 2018! 

Wlotki na Sensation.wlotki.pl! 

PURENRG LIVE [FULL SET] - TRANSMISSION AT AIRBEAT ONE FESTIVAL 2018
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)