W oczekiwaniu na pierwszą od lat polską edycję Sensation, w Katowicach szykuje się obowiązkowy przystanek na drodze do Gliwic. 2 UserComments

PVD, Alex M.O.R.P.H. i Mr. White jeszcze w czerwcu w Katowicach (BILETY)

Artykuł dodano: 12 czerwca 2018, godz. 10:13
Odsłony: 2145x
W oczekiwaniu na pierwszą od lat polską edycję Sensation, w Katowicach szykuje się obowiązkowy przystanek na drodze do Gliwic. 

Jeżeli jesteście fanami Paula Van Dyka i już nie możecie doczekać się października, mamy dla Was doskonałe wiadomości - w sobotę 30 czerwca spotkacie tego pana w katowickim klubie ENERGY 2000. 

Co więcej - PVD pojawi się w towarzystwie Alexa M.O.R.P.H.-a i rezydenta Sensation Mr. White'a, a bilet na tę potrójnie ciekawą imprezę kosztuje zaledwie 25 złotych! 


Jak zapowiadają organizatorzy: 'To będzie spektakularna impreza pod każdym względem. Czeka na Was specjalny wystrój, najlepsi performerzy, niesamowite pokazy pirotechniki scenicznej, multilaser show, wyrzutnie ognia, co2 i konfetti oraz prawdziwa inwazja upominków od Energy 2000 i Sensation. Tej nocy stworzymy dla Was wyjątkowy klimat, który sprawi, że to będzie naprawdę niezapomniany event!'. 

BILETY ZNAJDZIECIE PONIŻEJ:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/259906/sensation-pre-party.htm?ref=ftbimp

Będziecie w Katowicach? Poza 3 zagranicznymi gwiazdami za konsoletą staną również rezydenci: 
New Main Stage: Aras, DeePush, DWave
New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
New VIP R'n'B Stage: Triks

BILETY NA PAŹDZIERNIKOWE SENSATION:

WWW.SENSATION.WLOTKI.PL

Paul van Dyk - Sensation White 2004 Amsterdam
Komentarze
  • Ariel Frozen Kusal12 czerwca 2018, godz. 09:52
    Wybrałbym się chętnie, Paul jest mistrzem! Ale niestety to miejsce jest zbyt małe na tego typu gwiazdy?? ATB jak grał w E2K to się nie dało ruszyć ??
  • toudi2612 czerwca 2018, godz. 20:16
    Nie rozumie...Raz piszą, ze bilety dostępne tylko w kasie przed imprezą teraz że trzeba kupić wcześniej....To jak to w końcu ma być?????
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)