Dawno nie rozdawaliśmy Wam płyty winylowej, sprawdziliśmy - ostatni raz zdarzył się 2 i pół roku temu przy okazji jednej z audycji 'Euphoria". Czas był więc najwyższy, zapraszamy do zabawy nie tylko.. 17 UserComments

Pysh rozdaje winyle (rozwiązanie konkursu!)

Artykuł dodano: 13 września 2013, godz. 09:09
Odsłony: 3442x
Dawno nie rozdawaliśmy Wam płyty winylowej, sprawdziliśmy - ostatni raz zdarzył się 2 i pół roku temu przy okazji jednej z audycji 'Euphoria". Czas był więc najwyższy, zapraszamy do zabawy nie tylko tych, którzy grają do dziś z winyli, ale też tych, którzy po prostu lubią kolekcjonować czarne placki i słuchać sobie z nich muzyki w domowym zaciszu. 


W lipcu pisaliśmy Wam o premierze nowego teledysku Pysha oraz o zbliżającej się premierze jego pierwszego w historii winyla "Take Me Back EP", na którym znalazły się trzy bardzo zacne, deep housowe kawałki. Otóż ten winyl już się ukazał, zresztą nakładem dobrego, niemieckiego labelu Einmusika, w związku z czym Pysh postanowił podzielić się z Wami częścą asortymentu, który otrzymał od wytwórni.


Mamy dla Was 2 sztuki winyla "Take Me Back EP", żeby mieć szansę je zdobyć, wystarczy przesłuchać 3 poniższe kawałki i na ich podstawie napisać kilka słów na temat muzyki Pysha zawartej na tej epce. Może być krótko, po protu opiszcie w 3 przysłowiowych słowach te 3 nagrania. Czekamy w komentarzach! 

P.S. Przy okazji możecie napisać, czy zamierzacie ten materiał wykorzystywać na imprezach, czy włączycie sobie w domu na słuchawkach. 

Pysh - Take Me Back (Video Edit)
Pysh - Eua (snippet)
Pysh - Bijeda (Original Mix) _ Take Me Back EP
edit:

Uwaga, rozwiązanie konkursu!

Winyle, jak zasądził sam Pysh, otrzymują:

mcdj87 oraz B-Boy!

Poproszę nazwiska i adresy pod adres marcin@ftb.pl
Komentarze
 • niedzwiedz111117 września 2013, godz. 13:02
  Wyciszająca, egzotyczna, inspirująca ;)
 • Marcin Żyski17 września 2013, godz. 15:47
  Uwaga, rozwiązanie konkursu!

  Winyle, jak zasądził sam Pysh, otrzymują:

  mcdj87 oraz B-Boy!

  Poproszę nazwiska i adresy pod adres marcin@ftb.pl
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (17)
Popularne newsy
75koment.9 lat temu w Poznaniu odbyło się Armin Only: RELACJA FTB.PL!9 lat temu w Poznaniu odbyło się Armin Only: RELACJA FTB.PL!19 lutego, godz. 13:130koment.Ultra Party Camp 2020 dzień po dniu: plan wyjazdu!Ultra Party Camp 2020 dzień po dniu: plan wyjazdu!18 lutego, godz. 19:270koment.Solowy, akustyczny album Christiny NovelliSolowy, akustyczny album Christiny Novelli24 lutego, godz. 11:371koment.Oficjalny album A State Of Trance 950 już w sprzedaży!Oficjalny album A State Of Trance 950 już w sprzedaży!Przedwczoraj, godz. 09:52