Impreza Radikal Guru Subconscious Tour 2013 odbędzie się 21 grudnia 2013 (Sobota), w klubie Alter Ego Szczecin. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Radikal Guru Subconscious Tour 2013

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Radikal Guru Subconscious Tour 2013

21 grudnia 2013, Alter Ego Szczecin, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Zapraszamy na wyjątkową imprezę, której główną atrakcją będzie nietuzinkowy Radikal Guru! Występ w ramach trasy Subconscious Tour 2013, objęła swoim patronatem radiowa Czwórka. Imprezę dopełnią OlaH, Nullptr oraz Abu.
Wstęp 15 zł.

RADIKAL GURU - Urodzony w Polsce Mateusz Miller na światowej scenie znany jest jako jeden z pionierów fascynującego i unikatowego łączenia muzyki Dub, Reggae oraz Dubstep, którą przez ostatnie lata tworzył pod pseudonimem Radikal Guru. Jego kariera na dobre rozpoczęła się w 2008 roku kiedy to zdobył szerokie grono słuchaczy dzięki wydanej w Wielkiej Brytanii serii singli na płytach winylowych, które przez wiele tygodni nie schodziły z list bestsellerów sklepów z muzyką niezależną. Jego produkcje zaczęły pojawiać się w audycjach radiowych stacji takich jak BBC Radio One, BBC Asian Network, Sub Fm, Rinse FM oraz wielu innych. Kolejne lata to setki występów na festiwalach i w klubach w całej Europie, wydanie świetnie odebranego albumu „The Rootstepa” oraz kilku singli. Jesienią tego roku ukazał się drugi solowy album Radikal Guru zatytułowany „Subconscious”, będący hołdem w kierunku niskich częstotliwości oraz kolejnym krokiem artysty w stronę muzyki dub.
http://www.facebook.com/RadikalGuruOfficial
http://www.radikalguru.com/

‘Warning’ ft Echo Ranks (Klip wideo do singla promującego nadchodzący album‘Subconscious’) http://www.youtube.com/watch?v=7QY43A-ssE0
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Plac Stefana Batorego 4 , Szczecin
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
City RaveCity RaveSobota, 23 listopada 2013Fashion PartyFashion PartyPiątek, 18 października 20137 Urodziny Alter Ego7 Urodziny Alter EgoPiątek, 30 sierpnia 2013Sylwester 2012 W Alter Ego - 80S Dm The Cure NightSylwester 2012 W Alter Ego - 80S Dm The Cure NightPoniedziałek, 31 grudnia 2012Koncert Dead Snow Monster  Heavy Chair Machine W Alter EgoKoncert Dead Snow Monster Heavy Chair Machine W Alter EgoNiedziela, 2 grudnia 2012
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa