Minęło już sporo czasu, od momentu, kiedy duet Rank 1 zachwycił nas jakimś nagraniem. Co więcej – ostatnie tracki zdawały się sugerować, że również Piet i Benno pójdą big roomową drogą i dadzą się por 31 UserComments

Rank 1 wracają do korzeni?

Artykuł dodano: 6 listopada 2012, godz. 14:40
Odsłony: 6633x
Minęło już sporo czasu, od momentu, kiedy duet Rank 1 zachwycił nas jakimś nagraniem. Co więcej – ostatnie tracki zdawały się sugerować, że również Piet i Benno pójdą big roomową drogą i dadzą się porwać modzie na nowoczesne brzmienia i typowo „dzisiejsze” melodie.
Tymczasem najnowszy numer wydany w High Contrast to coś zupełnie innego – brzmienie co prawda pozostało jak najbardziej współczesne, ale za to w warstwie melodycznej mamy tu do czynienia z powrotem do bardziej tradycyjnych klimatów. Albo raczej: bardziej poruszających, bardziej złożonych, mocniej wciągających, trochę smutnych, a przy okazji euforycznych…„7 Instead of 8” to nie tylko rzecz nieco oldschoolowa, ale przede wszystkim jest to utwór „z duszą”, którego chciałoby się usłyszeć na ogromniastych głośnikach i w odpowiednim nastroju. Wygląda na to, że Rank 1 wracają do formy, swoją drogą ciekawe, czy kolejni artyści, którzy przerzucili się na big roomy przejedzą się tymi brzmieniami i wrócą do swoich korzeni?

Miłego odsłuchu!

 
Rank 1 - 7 Instead Of 8 [High Contrast Recording]


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (31)