Słowa „trance” i „klip” przywodzą nam na myśl produkcje raczej tanie i pozbawione pomysłu, w przypadku których często mamy wrażenie, że ktoś podjął decyzję, że „teledysk ma po prostu być, nieważne jak 33 UserComments

Recepta na dobry trancowy teledysk?

Artykuł dodano: 27 września 2012, godz. 09:00
Odsłony: 8592x
Słowa „trance” i „klip” przywodzą nam na myśl produkcje raczej tanie i pozbawione pomysłu, w przypadku których często mamy wrażenie, że ktoś podjął decyzję, że „teledysk ma po prostu być, nieważne jaki”.
Przy okazji warto pokazać zestawienie, którego kiedyś podjął się australijski portal  InTheMix. Pokazał, że teledyski m.in. MarLo, Jochena Millera czy Armina mają wręcz identyczne scenariusze: najpierw para się dobrze bawi, potem się kłócą, bo jedno z nich dostaje wiadomość od nie-wiadomo-kogo, następnie smutna kobieta otrzymuje wiadomość od DJ-a, który akurat gra w jej mieście…Sprawdźcie poniżej:
Tymczasem w swoim najnowszym klipie Solarstone i Giuseppe Ottaviani udowadniają, że można inaczej – nie tylko muzyka jest pierwszorzędna, przypominająca najlepsze czasy w muzyce trance, ale też klip wydaje się adekwatny, przemyślany, momentami piękny, po prostu dobry! Motyw „latania przy unoszącej muzyce” jest tu pokazany w niebanalny sposób – mały chłopczyk (zapewne synek Richa?) wycina ptaszki z papieru, potem to on podnosi w ręce w geście radości, na końcu wspólnie puszczają latawiec.Oby ten numer stał się wielkim, wielkim hitem – może wtedy wróciłaby moda na takie numery?


Solarstone with Giuseppe Ottaviani - Falcons (Official Music Video)


Komentarze
 • Astral Forteness3 października 2012, godz. 20:19
  Panowie spokojnie, po co te nerwy? ;p

  A tak abstra***ąc od tematu:

  La Bush:
  "Nawiazujac do wypowiedzi @Luc Deep, "trio wymienione wcześniej nie ma nic wspólnego z dobrym trance" to moge powiedziec tylko: Puknij sie w leb i wylacz FL Studio bo nigdy nie zrobisz choc w polowie tak dobrego Trance'u jak to "trio". "

  Gościu, masz coś do FL Studio? :D Sugerujesz, że praca na FL'u jest jakaś gorsza?

  mizio28528:
  "Luc Deep- Przemysl co mowisz. piszesz ze wgl nie maja nic wspolnego z dobrym trance'm a jakby by nie oni to Trance nie mialby tylu fanow co teraz."

  Hmm, faktycznie, "dobry Trance" definiuje się poprzez ilość fanów.. brawo!
  Tak by the way, nie jest przypadkiem odwrotnie?
 • lexar5 października 2012, godz. 19:24
  kawałek naprawdę fajny :D
 • Didek28 października 2012, godz. 11:00
  Uwielbiam ten utwór, teledysk świetny :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (33)