Jedyna taka konferencja Trance w Polsce, na której możecie nauczyć się produkcji muzyki od A do Z! Gdzie? W Poznaniu! Kiedy? W połowie marca! 3 UserComments

ReOrder headlinerem drugiej konferencji Trance w Polsce

Artykuł dodano: 9 stycznia, godz. 09:21
Odsłony: 943x
Jedyna taka konferencja Trance w Polsce, na której możecie nauczyć się produkcji muzyki od A do Z! Gdzie? W Poznaniu! Kiedy? W połowie marca!


Masterclass by EQulibrium Sounds, będące pierwszą konferencją Trance w Polsce, powraca z jeszcze większym uderzeniem! Pierwsza edycja stacjonarnych warsztatów produkcji muzyki elektronicznej pozwoliła na stworzenie solidnego zespołu osób, które - niezależnie od swojego poziomu - pragną rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie. Teraz i Ty możesz do niego dołączyć! Wspólnym celem jest przyspieszenie Waszego muzycznego sukcesu! 


Druga edycja Masterclass odbędzie się 16 marca w Dzieje się w Poznaniu w Andersia Hotel. Tego dnia czeka na Was wiele atrakcji i niespodzianek, z naszym headlinerem na czele - ReOrderem (Tibor Tomecko)! To właśnie autor albumu “I Am Ready” zapozna z Was z tajnikami swoich produkcji, opowie jak pracuje nad utworami i odpowie na Wasze pytania.

Jednak to nie koniec wrażeń! Kolejnym prelegentem “Masterclass 2” będzie Patryk Miś, znany jako DeepUniverse - niewidomy producent i DJ, który mimo przeciwności losu, stale rozwija swoją pasję i wiedzę w temacie produkcji muzycznej. Również on podzieli się z Wami swoim doświadczeniem!

Kolejnymi gośćmi naszego wydarzenia będą przedstawiciele Ableton Polska, którzy przedstawią naszej klasie mistrzów swoje produkty, opowiedzą o programie stworzonym przez ich firmę, a następnie poświęcą czas na Q&A z uczestnikami “Masterclass 2”.W Poznaniu nie zabraknie z nami także firm, które wystawią dla Was swoje produkty:

• Ost Audio - wytwórnia specjalizująca się w produkcji i wydawaniu paczek dźwiękowych, założona przez Michal Ostafina, byłego członka duetu Aley & Oshay. Na swoim koncie ma 7 lat doświadczenia w gatunku Trance. Liczne sukcesy muzyczne i pasja do muzyki, przełożyły się na chęć pomocy innym. OST Audio bazuje na gatunku Trance oraz Psy-Trance. Pozostaje w ścisłej współpracy z takimi firmami jak Reveal Sound Spire, Beatport, NATIVE INSTRUMENTS, Myloops. Oferuje wysokiej jakości materiały dla producentów muzycznych, takie jak: templaty, presety, sample, swoją jakością należące do światowej czołówki. OST Audio oferuje również Co-produkcję. To coś więcej, niż tylko mix i mastering, ponieważ klient otrzymuje wysłany przez siebie wcześniej projekt, ale poprawiony technicznie, dzięki czemu może wiele się z niego nauczyć.

• DJPRO.pl - sklep internetowy z Poznania, w którym zarówno osoby zawodowo związane z tworzeniem muzyki, jak i amatorzy, znajdą idealne dla siebie rozwiązania. Na jego ofertę składa się szeroki wybór sprzętów do produkcji. Główną część asortymentu stanowi sprzęt DJ-ski. Dedykowany jest on dla zawodowców, ale także dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tą dziedziną. Dodatkowo, DJ PRO oferuje szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów i części, jak np. statywy, igły, przewody bądź gniazda. Dostępne monitory, syntezatory, kontrolery czy też instrumenty VSTi. Nagłośnienie m.in. aktywne i pasywne kolumny, subwoofery, wzmacniacze bądź specjalne zestawy głośnikowe.

❌Nagrody dla uczestników:❌


- Ableton Live 10 BOX (dla jednej osoby).
- Reveal Sound Spire (dla jednej osoby)
- Producer BOX (przy zakupie biletu platinium)
- Voucher z zniżką na Spire oraz Sylenth1
- Templete od Driftmoona
- Voucher z 20% zniżką na kolejny "Masterclass" (dla wszystkich uczestników warsztatów).
- 1h set w audycji w Radiu Żnin dla jednej osoby
- 10% zniżki na zakupy w sklepie DJPRO
- EXTRA MILE* ;)
- Współpracujemy z wytwórnią muzyczną Phatbull, która zagwarantuje profesjonalny A&R oraz Mastering utworu, a także indywidualną relację z uczestnikami warsztatów “Masterclass” by EQulibrium Sounds

[Czym jest Producer Box: Kompletny, wydany projekt trance z wokalem “Aley & Oshay - Found my Way” Ableton, Cubase, FL Studio. 4 projekty w stylu Trance Uplifitng dla Ableton, Cubase, FL Studio. 200 Presetów do Spire plus 20 templatów prezentujących przykładowe użycie tych presetów. Bazujące na gatunku Trance, Psy Trance, Trance Progressive. Nowe innowacyjne brzmienia jaki inspirowany najpopularniejszymi producentami tych lat: Chris Schweizer, Armin Van Buuren, Mark Sixma, The Thrillseekers, Andrew Rayel i więcej. 2 W pełni zaaranżowane projekty Psy Trance dla Ableton, Cubase, FL Studio. Wszystkie materiały zostały profesjonalnie przygotowane i opisane tak, aby każdy z łatwością mógł się z nich uczyć. Paczki zostały pobrane ponad  800 razy i nie spotkały się z ani jedną negatywną opinią. Essence of Masterclass with A.R.D.I. nagranie z pierwszej edycji warsztatów oraz 4 banki do syntezatora Access Vitus TI]. 

UWAGA! Bilety na "Masterclass 2":

- Silver: 259zł (Bilet wstępu, wyżywienie, niespodzianka od sponsora)
- Platinium: 300zł (Bilet wstępu, wyżywienie, niespodzianka od sponsora, miejsce VIP, Producer Box, konkursy, niespodzianki)


Kup swój bilet tutaj:

Nocleg w Andersia Hotel z śniadaniem dla zainteresowanych:🛏
• 320 zł.


Jak zapowiadają organizatorzy: "8-godzinne warsztaty przekażą Ci maksymalną praktyczną wiedzę. Uczymy nowocześnie. Ukończone warsztaty poświadczymy certyfikatem uczestnictwa. Czas odkryć zupełnie nowy poziom nauczania produkcji muzycznej". 

ReOrder Masterclass 2 by EQulibrium Sounds / 16.03.2019 Poznań


Komentarze
  • Dawid Ciuba10 stycznia, godz. 10:00
    Godzina seta w Radiu Żnin? ??
  • AnioLL11 stycznia, godz. 22:56
    Takich atrakcji jeszcze kilka, kilkanascie lat temu nie było...
  • Robert Gwardecki12 stycznia, godz. 16:22
    Poznalem osobiscie I zajebisty czlowiek:)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)