Impreza Rokcy Babloa Spektakle W Kwietniu odbędzie się 25 kwietnia 2018 (Środa), w klubie Dzika Strona Wisły Warszawa. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Rokcy Babloa  Spektakle W Kwietniu

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Rokcy Babloa Spektakle W Kwietniu

25 kwietnia 2018, Dzika Strona Wisły Warszawa, start: 19:00

Zagrają na imprezie:
25 kwietnia (środa), godzina: 19:00
26 kwietnia (czwartek), godzina: 19:00


"Teatr prywatny, produkcja niezależna, autorska, boje o przetrwanie wypracowały tym spektaklem niezwykłe artystyczne wydarzenie. Zgrabne dramaturgicznie, formalnie minimalistyczne, emocjonalnie gorące. Maksymalnie angażujące. Niosące otuchę, nadzieję. Budujące pewność siebie. Ofiarujące ten zaskakujący naddatek, wartość dodaną w postaci niewymiernej a jednak odczuwalnej energii pozytywnego oddziaływania. Doskonałej zabawy, twórczej nauki. Przekonania, że marzenia warto mieć, ale trzeba bardzo ciężko pracować, by móc je zrealizować. A co najważniejsze nigdy się nie poddawać. Walczyć o siebie, o to co się kocha."
Ewa Bąk, okiem-widza.blogspot.com


„Rokcy Babloa” to autorski spektakl Teatru Alatyr inspirowany filmem „Rocky” oraz biografią Sylvestra Stallone'a – obecnie gwiazdy i ikony Hollywoodu, kiedyś początkującego aktora dorabiającego jako bileter w kinie. Jego niskobudżetowy film bokserski, do którego scenariusz napisał w ciągu trzech dni, na 49. ceremonii wręczenia Oskarów dostał 10 nominacji i 3 statuetki. Świat zakochał się w historii o pięściarzu – amatorze, który stanął do walki o tytuł mistr świata z aktualnym championem. Hasło na plakacie filmu brzmiało: Miał szansę jak jeden do miliona.

Stallone swoją okazję wykorzystał. Czy każdy może odnieść sukces na jego miarę? Fabuła, warstwa muzyczna, przebieg akcji i występujące w przedstawieniu postaci nie są przeniesieniem na scenę filmowego obrazu. Uwaga twórców skupia się na wpływie jaki „Rocky” wywarł i wywiera na kino, społeczeństwo i poszczególnych ludzi - opowiadając własną, uniwersalną historię.

Historię nas, którzy robimy ten spektakl.
Historię naszych zwycięstw i porażek.

Spektakl zrealizowany w ramach rezydencji w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Spektakl otrzymał dofinansowanie ze środków Miasta Stołecznego Warszawa.

OBSADA:
Bartosz Budny
Michał Karczewski
Rafał Pietrzak

Scenariusz i reżyseria - Jakub Kasprzak
Przestrzeń - Adam Karol Drozdowski
Muzyka - Paweł Jeleniewski
Produkcja - Pawel Klica

Spektakl bierze udział w 24. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.


Bilety w cenie 25 złotych do nabycia gotówką w DSW na godzinę przed spektaklem oraz online:
...wkrótce zostanie wrzucony link do strony, na której będzie można kupić bilety.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)