Impreza Rwadwa Entertainment Through Pain Yesnoises odbędzie się 22 stycznia 2017 (Niedziela), w klubie DOM Łódź. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Rwadwa Entertainment Through Pain Yesnoises

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Rwadwa Entertainment Through Pain Yesnoises

22 stycznia 2017, DOM Łódź, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
DWA RWA.
ROZRYWKA POPRZEZ ŁAGODNOŚĆ
WSTĘP 15ZŁ

HAŁAS:
ARV & MILJÖ (Szwecja)
Arv & Miljö - solowy projekt noise Matthiasa Anderssona - szwedzkiego artysty noise, znanego przede wszystkim z prowadzenia nieistniejącego już wydawnictwa Release the Bats. Wraz z Danem Johanssonem (Sewer Election) tworzy duet Heinz Hopf. W ramach Arv & Miljö, Andersson tworzy organiczny, nacechowany realizmem noise zbudowanym na kanwie nagrań terenowych i minimalistycznej elektroniki. Wydawał w Posh Isolation, Lust Vessel, Järtecknet, Total Black i innych.
https://arvochmiljo.bandcamp.com

TORBA (Włochy/Niemcy)
Projekt muzyczny Mauro Diciocia, włoskiego artysty, który na stałe mieszka w Berlinie. Swoje kompozycje buduje w oparciu o brzmienie szumów, trzasków, surowych, wzmocnionych dźwięków obiektów, manipulację taśmami i nagrania terenowe. Charakterystyczne brzmienie projektu można usłyszeć na ostatnim albumie wykonawcy „Sqort” wydanym w 2016 r.
https://torba.bandcamp.com/

UMPIO (Finlandia)
Umpio to nie “alter ego” czy też “pseudonim artystyczny” Pentti Dassum. Jest to coś w rodzaju odseparowanego miejsca w rzeczywistości, gdzie przeprowadzane są badania I eksperymenty których przedmiotem jest ekstremalny dźwięk. Projekt powstał w 2006 r., tuż po zbudowaniu mikrofonu kontaktowego, który służył do wzmacniania brzmienia metalowych przedmiotów używanych w formie instrumentów perkusyjnych w zespołach takich jak Astro Can Caravan i Kroko. Kolejnym krokiem rozwoju Umpio była jeszcze głębsza podróż w rejony noisowej psychodelii, własnoręcznie zbudowanych instrumentów i eksperymentów z elektroakustyką. Dassum wykrystalizował własny, niepowtarzalny styl, który określa mianem Junkyard Elektroautistix. Jego twórczość bazuje na wzmocnionym brzmieniu złomu, przesterowanej elektroniki i autystycznej kontemplacji, która – choć z pozoru spokojna – przepełniona jest podskórną energią emanującą we wszystkich kierunkach jednocześnie.
https://umpio.bandcamp.comMAAAA (Polska/Rosja)
Pochodzący z Karelii leżącej na granicy Rosji z Finlandią, projekt MAAAA funkcjonuje na scenie muzyki noise od ponad dekady. Na początkowym etapie działalności projekt był noise-punkowym kolektywem w skład którego wchodziło nawet 10 wykonawców. Obecnie jest to solowe przedsięwzięcie na czele którego stoi Sergei Hanolainen – imigrant z Rosji, na stałe zamieszkujący w Polsce. Koncert artysty będzie promował jego najnowszy album "Abhorrence and Dismay" – pierwsze od sześciu lat wydawnictwo składające się z dwóch post-industrialnych suit w których zdecydowanie przekracza ramy gatunkowe. Narrację albumu dynamicznie prowadzi bogaty asortyment dźwięków – zniszczone pętle taśmowe, wzmocnione dźwięki obiektów fizycznych, nagrania terenowe oraz poszarpane pasaże charakterystyczne dla gatunku harsh noise. "Abhorrence and Dismay" wymyka się jednoznacznej klasyfikacji i stanowi najdojrzalszy dotychczas album artysty.
https://maaaa.bandcamp.com/

IRON LUNG (Polska)
ZWOEL (Lopska)
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)